Robotika.lt

„Google“ persigalvojo: savo autonominio automobilio nevystys – padės tobulinti kitus

15min.lt 14 gruodžio, 2016 Robotiniai automobiliai

Kompanija „Google“ nusprendė keisti prioritetus – nuo šiol nebekurs savo autonominio automobilio be vairo ir pedalų, rašo „The Verge“.

Kompanijai artimi šaltiniai skelbia, kad „Google“ daugiau dėmesio skirs bendradarbiavimui su didelėmis automobilių gamintojų kompanijomis ir padės joms tobulinti įprastus automobilius, paverčiant juos autonominiais, skirtais dalijimosi paslaugų segmentui.

Pavyzdžiui „Fiat Chrysler“ kuria naują miniveną „Pasifica“, skirtą dalijimosi automobiliais segmentui, veikiantį su „Google“ programine įranga. Jei koncepcija pasiteisins, šie automobiliai netrukus bus pradėti nuomoti. Dvi kompanijos jau reklamuojasi, kad pradės teikti nuomos paslaugas kitų metų gegužę.

„Google“ valdančios kompanijos „Alphabet“ vadovas Larry Page ir vyr. finansininkė Ruth Porat laikosi nuomonės, kad būtų nepraktiška visiškai „nuo nulio“ gaminti bevairį automobilį. Tai – labai prieštaringas kompanijos vadovybės žingsnis, turint omeny įslaptinto „Google X“ padalinio ambicijas sukurti visiškai naują autonominę transporto priemonę.


15min


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *