Robotika.lt

bitPaintr – portretus tapantis robotas (Video)

Robotika.lt 7 kovo, 2016 Dirbtinis intelektas Robotai ir menas

Dailininkas Pindar Van Arman nusprendė perduoti savo sugebėjimus virtualiam mokiniui bitPaintr. Tai automatizuota sistema, turinti dirbtinio intelekto elementų. Robotas turi specialų manipuliatorių, kuris atstoja teptuką ir tapo paveikslus ant drobės, praneša portalas robotics.com.ua.

„Dirbtinio intelekto galimybių dėka bitPrintr tapo paveikslus man vadovaujant“, – sako dailininkas. – „Šiuo metu aš užsiimu sistemos patobulinimų kūrimu, kurie leis robotui atlikti pakeitimus paveiksle proceso metu“. Menininkas robotą kuria jau apie 10 metų ir tai yra penktoji jo versija.

Van Arman ruošiasi savo roboto paslaugas pasiūlyti klientams. Vartotojų pateiktas skaitmenines nuotraukas, o robotas bitPaintr galės paversti į paveikslus. Pasirinktinai nuo paveikslo detalumo, robotui užbaigti savo šedevrą gali prireikti nuo 5 minučių iki 24 valandų.

Pasak žiniasklaidos, dailininkas planuoja sukurti ir portatyvinę bitPaintr sistemą, kurią bus galima pervežti iš vieno miesto į kitą ir pristatyti ją meno parodose. Robotas demonstruos ne tik savo sukurtus kūrinius, bet ir tapys visų pageidaujančių parodos dalyvių portretus.

 Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *