Robotika.lt

Amerikiečių kompanijos pademonstravo savo robotus-žudikus JAV kariams (Video)

Robotika.lt 14 vasario, 2014 Pramoniniai robotai Robotai mokslui
Mes žinome, kad koviniai robotai sutinkami tik fantastiniuose filmuose arba žaidimuose. Tačiau pamirštame, kad gyvename naujausių technologijų ir robototechnikos amžiuje, kur kuriamos pačios įdomiausios ir keisčiausios robotizuotos mašinos. Šiame straipsnyje pristatomi robotai-žudikai, kuriuos sukūrė ir toliau kuria įvairios kompanijos.

Kompanijos surengė demonstraciją, kurioje dalyvavo jų protingos mašinos: visiems gerai žinomas robotas Big Dog Boston Dynamics nešė krovinius, kiti robotai kuo puikiausiai įveikė sankirtos vietoves, ir parodė JAV kariams kaip jos moka elgtis su kulkosvaidžiu MG-240.

Pažiūrėję video medžiagą, pamatysite, kad robotai grandinėmis pritvirtinti prie stulpų. Suprantama, jog demonstruojant tokios robotus būtina apsisaugoti, jei netyčia jie taptų nekontroliuojami. Nors pasak kūrėjų, tai mažai tikėtina, bet vis tik geriau apsidrausti. Robotai iš kulkosvaidžio šaudė valdomi rankiniu būdu ir patys sprendimų nepriiminėjo. O jūs tikėjotės išvysti kokią nors panašią sceną, kaip iš filmo „Terminatorius”? Turbūt sutiksite, kad realybėje su tokiais robotais geriau nesusitikti!Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *