Robotika.lt

Amerikiečių ir japonų robotai stos į dvikovą (Video)

Robotika.lt 7 liepos, 2015 Robotai pramogai

Praėjusią savaitę amerikiečių robotų gamintojas „Megabot“ iškvietė japonų robotų gamintoją „Suidobashi Heavy Industry“ į robotų milžinų dvikovą. Amerikiečiai išplatino vaizdo įrašą, kuriame kviečia japonus į robotinę kovą.

Japonai priėmė šį iššūkį ir taip pat sukūrė atsakomąjį klipą.

Vaizdo klipe „Suidobashi“ kompanijos vadovas Kogoro Kurata entuziastingai priima tarptautinio robotų mūšio idėją, nepamiršdamas pašiepti amerikiečių. Kurata teigia, kad „Megabot“ sukurtas robotas yra „įdomus“, tačiau jo kompanija būtų sukonstravusi jį „kietesnį.“ „Sukurti kažką gigantiško ir pritaisyti prie jo ginklus… tai itin amerikietiška,“ – pridėjo jis.

Kad ir kaip norėtume išvysti du milžiniškus robotus talžančius vienas kitą kovoje be taisyklių, tačiau gali būti, jog tai yra gerai apgalvota naujos sporto šakos, kurioje kaunasi žmonių valdomos mašinos, reklamos kompanija. Tiesa, tai irgi skamba šauniai.

Būsimos dvikovos detalės kol kas neskelbiamos, tačiau žinoma, kad jėgas tarpusavyje aiškinsis „Megabot“ kompanijos robotas „Megabot“ ir „Suidobashi Heavy Industry“ sukurtas „Kuratas“ robotas. Veikiausiai, kova įvyks kitais metais.


Parengta pagal popsci.comFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *