Robotika.lt

Alaus mašina iš konstruktoriaus Lego: žaisliukas suaugusiems (Video)

Robotika.lt 7 spalio, 2014 Namų robotai Robotai pramogai

Nxt1engineer – tai alaus mašinos pseudonimas, kuris sukurtas iš Lego detalių. Jis sugriovė stereotipą, kad su Lego konstruktoriais gali žaisti tik vaikai. Prietaisas, pagamintas iš tokių detalių kaip Lego Mindstorms, gali veikti su stikliniais, netgi kelių tipų, buteliais. Robotizuotos mašinos Nxt1engineer kūrėjas teigia, kad kiekvienas alaus mėgėjas gali tokią mašiną susikurti ir namuose.

Prietaisas gali naudoti dvi skirtingas gėrimų rūšis vienu metu. Šeimininkui tereikia distanciniu pultu pasirinkti pageidaujamą gėrimo tipą, kuris turi praeiti pro konvejerį. Kaip pademonstruota video medžiagoje, alaus prietaisu keliauja gana ilgai kol pasiekia skrandį. Viskas prasideda nuo mechanizmo, kuris atkemša alaus butelį ir baigiasi jo patalpinimu į šaldytuvą. Pasak autoriaus, alus, palaikytas šaldytuve, įgauna idealų skonį. Robotizuota alaus mašina valdoma per modulį Bluetooth.

Žinoma, prietaisas užtrunka gerokai ilgiau atidarydamas alaus butelį, nei tai darytų pats šeimininkas, tačiau bet kokiu atveju ši robotizuota mašina verta dėmesio vien dėl savo veikimo būdo.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *