Robotika.lt

3D printeris daro tatuiruotes (Video)

Robotika.lt 17 rugsėjo, 2014 Robotai ir menas Robotai pramogai

Trys prancūzų studentai dizaineriai modifikavo 3D printerį MakerBot Replicator ir sukūrė asmeninį robotą, kuris daro tatuiruotes. Printerio mechanizme esančią preso mašiną jie pakeitė pistoletu, skirtu tatuiruotėms daryti.

Šį pistoletą roboto kūrėjai pasiskolino iš draugo-tatuiruotojo. Iš pradžių studentai mašiną išbandė ant sintetinių paviršių, panašių į žmogaus odą. Po sėkmingų bandymų jie surado savanorį, kuris nepabijojo kišti rankos į šį robotizuotą prietaisą.

Projektas dalyvavo dizainerių konkurse, kurį surengė Prancūzijos kultūros ministerija. Šio konkurso tikslas – naudojant įvairias masinės informacijos priemones ir naujas technologijas sukurti naujus modernizuotus prietaisus.

Prie savo kūrinio studentai dizaineriai parašė tokį įrašą: „Įkiškite ranką į automatinį prietaisą ir įsitikinkite, kad ji yra centre. Tada įjunkite variklį, sukryžiuokite pirštus ir… pirmyn!” Kiek bauginantis užrašas, ar ne? Tačiau, iš kitos pusės žiūrint, toks užrašas pritraukia nemažai smalsuolių. Puiki reklama jauniesiems dizaineriams.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *