Robotika.lt

17 CES parodos prietaisų, kuriuos įsigyti galėsite jau šiemet (Video)

Robotika.lt 22 sausio, 2014 Namų robotai Robotai mokslui Robotai pramogai
Nors kasmetinė CES paroda pristato galybę naujųjų technologijų, tačiau daugybė jų taip ir nenužengia toliau parodos stendo ir neatsiduria parduotuvių lentynose. Šie produktai dažnai netgi vadinami „garuojančiais“, nes parodų lankytojams išsiskirsčius, jie kažkur pradingsta, lyg garuojantis vanduo karštą vasaros dieną. Laimei, yra ir tokių prietaisų, kurie iš tiesų pasirodys prekyboje. Štai keletas jų.

Galaxy NotePro

Samsung Galaxy NotePro veikia naudodamas Android 4.4 operacinę programą, tačiau jis turi naują, įmantrią programų valdymo sistemą, kuri savo išvaizda ir dizainu gerokai skiriasi nuo kitų Android produktų. Įprastas TouchWiz interfeisas buvo pakeistas nauju, kuriam suteiktas Magazine UX vardas.

Dabar programų valdymas ir informacijos paieška tapo dar spartesnė ir efektyvesnė. Nors aplikacijų ikonos vis dar naudojamos, tačiau operacinės sistemos interfeisas, su į plyteles išskaidytu ekranu, labiau primena Windows 8.1.

Galaxy NotePro pasižymi išplėtotomis valdiklių galimybėmis. Jie dabar labiau interaktyvūs, lengviau pritaikomi prie vartotojo poreikių.

Tačiau naujausia ir įdomiausia šio įrenginio ypatybė ta, kad juo galima prisijungti prie PC arba Mac kompiuterio ir valdyti nuotoliniu būdu. Ir atstumas šiai užduočiai visiškai nesvarbus. Parodos metu Las Vegase Samsung atstovai pademonstravo, kaip šia planšete valdomas Korėjoje esantis kompiuteris.

Sony 4K Ultra Short Throw projektorius

Pamirškite gremėzdiškus plačiaekranius televizorius – kodėl nepavertus savo sienos televizoriaus ekranu?

Nors asmeniniai namų kino teatro projektoriai nėra naujas išradimas, tačiau tradiciniams tokiems įtaisams būtini montavimo darbai, taip pat svarbios ir kambario erdvės detalės. Sony sugalvojo išeitį, pasiūlydama vartotojams 4K Ultra Show Throw projektorių. Šis minimalistinį modernų suoliuką primenantis prietaisas, apginkluotas lazeriais, statomas prie pat sienos, kurią norima paversti „ekranu“. Šio ekrano įstrižainė gali siekti net 147 colius.

Nors šio namų kino idėja skamba puikiai, tačiau nuotaika subjursta sužinojus jo kainą. Planuojama, kad šiais metai pasirodysiantis projektorius kainuos apie 30 000 – 40 000 JAV dolerių. Tiesa, galvojama ir apie paprastesnes ir ženkliai mažiau kainuojančias šio projektoriaus versijas.

Philips Screeneo HDP1590

Jeigu jums neįkandama pasirodė 4K Ultra Show Throw Sony projektoriaus kaina ir nenorite laukti pigesnių jo versijų, tuomet Philips turi ką jums pasiūlyti. Kompanijos Philips Screeneo HDP1590 projektorius kur kas pigesnis (1 799 JAV doleriai). Šis projektorius labiau primena lazerinį spausdintuvą, nei meno kūrinį, tačiau yra gerokai kompaktiškesnis už Samsung siūlomą produktą.

Vaizdams išgauti naudojamos patvariosios LED lemputės. „Ekrano“ įstrižainė varijuoja nuo 50 iki 100 colių, priklausomai nuo atstumo tarp projektoriaus ir sienos. Screeneo HDP1590 pasižymi jungčių universalumu. Gamintojų teigimu, prie jo galima prijungti kone bet ką. Taip pat įrenginys naudojasi ir bevieliais ryšiais, taigi galėsite žiūrėti vaizdelius tiesiai iš YouTube svetainės.

Asus PadFone X

Asus PadFone tai planšetės ir telefono hibridas. Įsigiję PadFone gaunate kartu ir planšetinį kompiuterį, ir išmanųjį telefoną, kuriuos galima sujungti. Vienas iš puikiausių šio tandemo ypatybių ta, kad telefono baterijai išsikrovus, galima toliau juo naudotis, prijungus jį prie planšetės, kuri jį įkraus.

Įrenginiai veikia naudodami Android 4.4 KitKat operacinę sistemą. „Voice over LTE“ (VoLTE) technologija leis kalbėtis tarpusavyje naudojantis internetiniu ryšiu.
PadFone X planšetė šiek tiek mažesnė nei jos pirmtakė. PadFone X planšetės ekrano įstrižainė – 9 coliai, tuo tarpu

PadFone – 10. Tačiau ji vis tiek išlieka didelė, palyginus su Nexus 7 ar iPad Mini.

Samsung 85U9B lankstomas televizorius

Vieno mygtuko paspaudimu naujojo Samsung 85U9B televizorius ekranas iššoka iš savo korpuso ir išsigaubia. Dar kart spustelėjus mygtuką, ekranas grįžta į savo pradinę padėtį ir primena įprasta plačiaekranį HDTV televizorių.

Nors iš pradžių Samsung šį televizorių konstravo kaip koncepcinį modelį, bet dabar kompanija teigia pradėsianti jo prekyba jau šiais metais. Nepakartojama, tačiau greit galėsime įsigyti besilankstančius televizorius.

Nors šio televizoriaus idėja atrodo gan įdomi, tačiau televizorius su besilankstančiu ekranu skamba gan prabangiai, nors jame sunku įžvelgti didelę praktinę naudą. Galbūt išlenktas ekranas padės išvengti vaizdą darkančių pašaliniu atspindžių. Tinkamai prieš jį įsitaisius turėtų susidaryti gylio įspūdis.

iRobot Scooba 450

Apie 600 JAV dolerių kainuojantis iRobot Scooba 450 robotas valytojas, gamintojų teigimu, gali pašalinti iki 99,3 procentų įsisenėjusių grindų nešvarumų, įskaitant ir bakterijas. Robotas naikina tokius kenksmingus mikroorganizmus kaip E. coli ar S. aureus bakterijos. Robotą galima įsigyti jau dabar.

Šis naujasis robotas nebe pirmas Scooba robotų šeimoje, tačiau gamintojų teigimu, šis naujasis modelis gerokai lenkia savo pirmtakus. Robotas naudoja „trijų ciklų valymo procesą“, kuris, kaip teigiama, nešvarumus valo tris kartus geriau. Šį procesą sudaro šluostymas, mirkymas ir grandymas. Toks valymas leidžia pašalinti įsisenėjusius nešvarumus.

Samsung Galaxy TabPro

Kaip ir Galaxy NotePro, taip ir naujasis Samsung GalaxyTabPro prekyboje pasirodys kovo mėnesį. Bus galima rinktis iš trijų dydžių – 12.2 , 10.1 ir 8.4 colių įstrižainės. O taip pat ir keturių palaikomų ryšio tinklų Wi-Fi, LTE, 3G.

Samsung su Galacy TabPro, kaip ir su jau aprašytu NotePro siekia palikti senąją Android operacinės sistemos išvaizdą. Norima valdymą paversti efektyvesniu ir paprastesniu.

Crock-Pot WeMo Smart Slow virtuvas

Su Crock-Pot WeMo Smart Slow virtuvu galite kontroliuoti ir prižiūrėti virimo laiką bei temperatūrą naudodamiesi savo
išmaniuoju telefonu, o taip pat ir gauti priminimus iš virtuvo. Prekyboje šis išmanusis puodas turėtų pasirodyti šį pavasarį. Planuojama jo kaina – 99 JAV doleriai.

LaCie Sphere išorinis kietasis diskas

Elegantiškas , glotnus ir blizgantis LaCie Sphere 1 terabaito talpos išorinis kietasis diskas prekyboje pasirodys pirmąjį šių metų ketvirtį. Įrenginio rankų darbo sferos formos korpusas pagamintas iš sidabruoto plieno.

Šis kietasis diskas pasižymi netik prabanga, tačiau ir sparta. Įrenginys duomenis USB 3.0 jungtimi perduoda net iki 1 400 MB per sekundę greičiu. Tiesa, šis žaisliuko kaina taip pat neįprasta. Teigiama, kad LaCie Sphere pirkėjams atsieis apie 450 JAV dolerių.

Sony Xperia Z1 S

Sony naujasis, akį traukiantis, galingas ir netgi vandeniui atsparus Xperia Z1 S Andorid išmanusis telefonas prekyboje pasirodys jau šį mėnesį. Telefonas pasižymi sparčiu procesoriumi ir aukštos kokybės, įvairių galimybių prikimšta kamera.

Audi Smart Display

Audi Smart Display – tai į Audi automobilių informacinę-pramoginę sistemą integruotas Google Android planšetinis kompiuteris. Audi teigia, jog įrenginys pasirodys artimiausiu metu. Audi Smart Display leidžia keleiviui pasijusti it šturmanu arba antruoju pilotu lėktuve. Jis gali ieškoti maršrutų arba tiesiog prasiblaškyti žaisdamas žaidimus.

Keleiviai Audi automobilyje gali naudotis planšete kaip nuotolinio valdymo pultu automobilio navigacinei sistemai, audio aparatūrai, telefonui bei kitoms funkcijoms. Įrenginys prie automobilio sistemos prijungiamas Wi-Fi ryšiu.

Tablo over-the-air DVR

Tablo tai nedidelė dėžutė, jungiama prie televizoriaus bei skaitmeninės televizijos kabelio, leidžianti įrašyti pasirinktas laidas ar filmus. Įrenginys savyje turi kietąjį diską, kuriame kaupia įrašus, kuriuos vėliau galima peržiūrėti praktiškai bet kuriuo įrenginiu; pavyzdžiui, planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju televizoriumi.

Tablo valdomas programėle, kurią galima įdiegti į galybę įrenginių, įskaitant iOS, Android planšetes ir išmaniuosius telefonus, Windows 8 nešiojamuosius kompiuterius ar net išmaniuosius televizorius. Programėles pateiktoje televizijos laidų programoje išsirenkami norimi įrašyti filmai ar kitos programos, kurias vėliau bet kada galima peržiūrėti.

Prekyboje Tablo pasirodys jau šį vasarį ir kainuos apie 220 JAV dolerių.

Acer Iconia A1-830

Naujasis Acer Iconia A1-830 planšetinis kompiuteris prekyboje pasirodys pirmąjį šių metų ketvirtį. Numatoma jo kaina – 149 JAV doleriai. Planšetė pasižymi iPad primenančiu 4:3 santykio ekranu, tačiau jo 1,024×768 rezoliucija didelio įspūdžio nepalieka.

Samsung’s Chef Collection indaplovė

Vietoje įprastinių besisukančių žiedinių srovių, naujoji Samsung indaplovė naudojasi linijine vandens siena, kuri plaudama indus siūbuoja pirmyn ir atgal. Kompanijos teigimu, ši naujoji technologija leidžia efektyviau kovoti su indų nešvarumais.

Indaplovės taip pat turi stovą įrankiams, informaciją rodantį LED ekranėlį, kuris prietaiso nenaudojant pradingsta moderniai atrodančiame jo korpuse. Taip pat galima pasirinkti konkrečias valymo zonas, o tai leidžia indaplovei dirbti itin taupiai.

Asus Transformer Book Duet TD300

Asus gan rimtai pažiūrėjo į planšetinių kompiuterių-transformerių linijos idėją. Transformer Book Duet TD300 leidžia vartotojui pačiam transformuoti įrenginį pagal savo poreikius. Šią planšetę ne tik lengvai galima paversti nešiojamuoju kompiuteriu su įprastine klaviatūra, tačiau ir vieno mygtuko paspaudimu galima pereiti nuo Android prie Windows 8.1 operacinės sistemos.

13.3 colio ekraną turinti planšetė pasižymi dideliu galingumu. Joje įmontuotas keturių branduolių Intel i7 procesorius, 4 gigabaitai operatyviosios atminties ir net 128 gigabaitai vidinės atminties.

D-Link Wi-Fi AC750 nešiojamasis maršrutizatorius-įkroviklis

Su šiuo 100 dolerių kainuojančiu įtaisu tikrai vienu šūviu nušausite du zuikius. Nešiojamasis 750 megabaitų per sekundę greičio maršrutizatorius suteikia galimybę visur naudotis bevieliu internetu, taip pat reikalui esant galėsite papildyti išsekusią išmaniojo telefono bateriją.

D-Link Wi-Fi AC750 modelis DIR-510L turi dvi USB jungtis, taigi galima vienu metu prijungti du įrenginius. Taip pat ir interneto maršrutizatorius skirtas dviejų klientų aptarnavimui. Kiekvienam jų skiriamas net iki 750 mbps greitis, nors realiame pasaulyje, žinoma, interneto greitis bus žymiai mažesnis.

Acer Iconia B1-720

Acer Iconia B1-720 planšetiniame kompiuteryje įdiegta Android Jelly Bean 4.2.1. operacinė sistema. Planšetė savyje slepia 1.3 GHz dviejų branduolių procesorių, 1 GB operatyviosios ir 16 GB vidinės atminties.

Teigiama, jog šios planšetės kainuos nuo 129 JAV dolerių.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *