Robotika.lt

WowWee REV– lenktyninės mašinėlės su dirbtiniu intelektu (Video)

Robotika.lt 20 sausio, 2016 Robotiniai žaislai

Kompanija WowWee pristato REV – robotizuotas mašinėles, kurios sukurtos specialiai lenktynėms. Robotizuoti automobiliukai valdomi išmaniajame telefone įdiegta programėle.

Kiekviena REV mašinėlė sugeba mąstyti ir kovoti už save. Į šiuos prietaisus integruota technologija Beacon Sense, firminė GPS sistema, kurios dėka mašinėlės puikiai orientuojasi aplinkoje ir veikia savarankiškai. O programinės įrangos dėka REV moka gudriai aplenkti savo priešininkus.

REV gali važiuoti bet kokiu lygiu paviršiumi, joms nereikia specialios platformos. Lenktynėse gali dalyvauti iki 12 žaidėjų.

Į kiekvieną REV Starter Kit komplektą įeina specialios dvi transporto priemonės. Tereikia parsisiųsti nemokamą programėlę į savo išmanųjį telefoną, kuriame yra programos IOS arba Android ir paleisti mašinėles autonominiu režimu.

Žaidėjai gali lenktyniauti su savo REV mašinėlėmis, naudodami net kelis režimus: „Pasivyti“, „Aplenkti“ ir „Važiuoti greta“.

Kompanijos WowWee sukurtų robotizuotų mašinėlių TEV komplektas kainuoja – 159,99 dolerių. Komplektą sudaro: dvi transporto priemonės, aksesuarai, pakrovimo prietaisas ir smart-rampos.


Parengta pagal robotics.com.ua


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *