Robotika.lt

Vikšriniai vežimėliai neįgaliesiems

Robotika.lt 18 balandžio, 2014 Robotai medicinoje
Kompanija Nano Optonics Energy 2013 metais Tokijuje vykusioje tarptautinėje robototechnikos parodoje pristatė du naujus vikšrinius vežimėlius neįgaliesiems – Unimo Grace ir Unimo Sport.

Modelis Unimo Grace panašus į stilingą vežimėlį ant ratukų. Jis pagamintas pagal naujausią minimalistinį Apple dizainą, kuris pasižymi tolygiomis, lengvomis ir švelniomis linijomis. Daugeliui šis robotizuotas vežimėlis asocijuojasi su planšetiniu kompiuteriu MacBook Pro, kadangi jo linijos kaip ir vežimėlio suteikia estetiškumo pojūtį.

Unimo Grace vežimėlis pritaikytas važiuoti lygiais paviršiais. Jis pasižymi tokiomis puikiomis savybėmis kaip uždaroma bagažinė ir USB lizdas, skirtas pakrauti išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį.
Antrasis modelis Unimo Sport kainuoja pusantro karto daugiau ir primena vikšrinį robotą iš ateities. Su šiuo modeliu galima važiuoti įvairiais paviršiais.

Vikšriniai vežimėliai neįgaliesiems 1

Kompanijos Nano Optonics Energy robotizuoti neįgaliųjų vežimėliai turi 400 W transmisijas, kurių dėka gali išvysti greitį iki 6 km/h. Taip pat į abu modelius integruota regeneracinių stabdžių sistema ir ličio-jonų akumuliatoriai, kuriuos pakrovus galima nuvažiuoti iki 20 km.

Gumuotų robotizuotų vežimėlių vikšrų ir nesudėtingo valdymo dėka galima lengvai įveikti nedideles kalvas, šlaitus, taip pat važiuoti per žolę, gruntą, sniegą, purvą ir smėlį. O vežimėlių kompaktiški dydžiai leidžia įvažiuoti, pavyzdžiui, į liftą arba laisvai važinėti prekybos centre. Neįgaliųjų robotizuoti vežimėliai Unimo Grace ir Unimo Sport valdomi labai lengvai, todėl vežimėlio savininkams tikrai nekils jokių papildomų problemų.

Robotizuotų vežimėlių kainos siekia nuo 10 iki 18 tūkstančių JAV dolerių. Kainos nemažos, tačiau patogumas – pirmoje vietoje!Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *