Robotika.lt

Tronical Tune: Beveik visoms gitaroms tinkantis robotinis derintuvas (Video)

Robotika.lt 27 vasario, 2014 Namų robotai
Automatiškai gitarą suderinanti robotinė sistema nereikalauja jokių montavimo darbų ir veikia varoma ličio baterijų energija. Tronical Tune paprastai pritaisomas prie gitaros „galvos“. Robotinis įtaisas ne tik sugeba ne tik standartiškai suderinti gitarą, bet taip pat „atmintyje“ išsaugoti ir 6 unikalius pasirinktus suderinimus. Retro gitaroms pritaikytas įtaisas tinka daugumai Gibson, Fender, Yamaha, Ibanez, Epiphone elektrinių ir akustinių gitarų. Ši maža juoda Tronical dėžutė, bent jau teoriškai, įprastinį rankinį gitarų suderinimą gali paversti praeitimi. Už tai mūsų ausys tik padėkos.

Šiuo metu Tronical kompanija siūlo 25 įvairių tipų robotinius derintuvus. Visų jų kaina tokia pati – 299 eurai.

Tronical pranešimas spaudai

Tronical skelbia, jog puikiai įvertinta Tronical Tuning Technology sistema bus prieinama visiems vartotojams, taip pat tinkama visų prekės ženklų ir tipų gitaroms. Su Tronival Tune visi turi galimybę tobulai suderinti savo nuosavą instrumentą. Ši sistema paremta anksčiau Gibson gitarų modeliams pritaikyta Mini-E-Tune derintuvo versija, tačiau Tronical Tune nusprendė pagaminti įtaisą tinkantį visų tipų gitaroms, netgi ir retro modeliams.

Be didelio vargo per 10 minučių įrengiamas Tronical Tune derintuvas praktiškai tinka naudoti vos jį išpakavus. Nereikia jokio išankstinio pasiruošimo ar instrukcijų skaitymo. Vienu mygtuko paspaudimu gitara akimirksniu tobulai suderinama. Taip pat gitaristas be klasikinio suderinimo gali rinktis vieną iš 12 alternatyvių suderinimų bei įrenginio atmintyje išsaugoti dar šešis, sukurtus paties. Tai muzikantui suteikia naujų kūrybinių galimybių.

Tronical Tune tai mažas, kompaktiškas baterijos energija varomas įtaisas, pridedamas ant gitaros „galvos“. Nereikalingi jokie varžtai, laidai ar siųstuvai. Tiesa sakant mažasis robotinis prietaisas žvelgiant iš šalies netgi nekrenta į akis. Gitaro su Tronical Tuner praktiškai niekuo nepasikeičia (ji skamba taip pat, atrodo taip pat), išskyrus tai, kad ji niekad neišsiderina. Tiesiog nuostabus pagalbininkas namuose, studijoje ar koncertuojant. Vidinės ličio baterijos užtenka maždaug 300 suderinimo operacijų, kurios atliekamos akimirksniu.

Naudoti ir pritaisyti Tronical Tune itin paprasta. Įtaisas susideda iš montavimo plokštelės ir šešių robotinių galvučių. Dabar kiekvienas gitaristas gali turėti tobulai suderintą gitarą.

Krisas Adamsas, išradėjai ir Tronical GmbH generalinis direktorius teigė: „Tai svajonės išsipildymas gitaristams. Suderinimas vieno mygtuko paspaudimu. Dar sekundė ir įprastinis suderinimas pakeičiamas alternatyviu! Begalybė kūrybinių galimybių”Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *