Robotika.lt

Sukurtas miniatiūrinis filmuojantis dronas, kurio net nereikia registruoti (Video)

topcom.lt 5 sausio, 2016 Dronai

Bendrovė „Axis Vidius“ pristatė mažiausią pasaulyje bepilotį skraidantį aparatą su vaizdo kamera. Ši miniatiūrinė skraidyklė yra tokių kompaktiškų matmenų ir svorio, kad JAV jos net nereikia registruotis pagal naująją Federalinės aviacijos administracijos (FAA) tvarką.

Dronas užima mažiau nei dešimties kvadratinių centimetrų plotą ir nesveria nei 250 gramų. Naujame prietaise įrengta kamera, galinti įrašyti 420p raiškos vaizdą, o Wi-Fi modulis leidžia surengti tiesioginę transliaciją.

Žinoma, maži matmenys nulemia reikšmingus drono galimybių apribojimus – pilnai įkrauto akumuliatoriaus pakaks tik 5-7 skrydžio minutėms. Energijos atsargas galima papildyti naudojant USB kabelį, o įkrovimas trunka iki 20 minučių.

„Vidius“ komplektuojamas su 2,4 GHz valdikliu, be to vartotojai prietaisą gali valdyti su savo išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.

Dronas pristatomas kaip prietaisas pradedantiesiems, kurie nori išmokti valdyti nepilotuojamus skraidančius aparatus, taip pat tiems JAV gyventojams, kurie nenori drono registruoti FAA.

Iki sausio 7 d. „Vidius“ galima užsisakyti už 75 dolerius, o vėliau jis kainuos 95 dolerius. Dronai pirkėjams bus pradėti siuntinėti sausio 29 d.

https://www.youtube.com/watch?v=E-Lr-8BF1BY


topcom


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *