Robotika.lt

Snap dronas sugeba saugiai sudužti

Robotika.lt 28 rugsėjo, 2015 Dronai

Dronų eksploatavimas gali tapti pavojingu iššūkiu, jeigu tinkamo pilotavimo reikalavimai yra ignoruojami. Pasekmės? Prasta užfiksuotų vaizdų kokybė ir „avarijos“. Vis dėlto kompanija „Vantage Robotics“ rado inovatyvų sprendimą ir pristatė modernų droną, su magnetinėmis „lūžtančiomis“ detalėmis (ir neįtikėtinai aukštos kokybės 4K kamera), kuris yra skirtas… sudužti!

Pasak San-Franciske įsikūrusios „Vantage Robotics“ dronų gamintojos įkūrėjo ir generalinio direktoriaus Tobin Fisher, Snap robotas pasižymi ypatingu saugumu, nes yra kurtas remiantis idėja, jog dronas bet kada gali sulūžti. Po avarijos „iširęs“ Snap vėl būtų lengvai sudėtas, sujungiant magnetinius elementus. Patikimumą, pasak T. Fisher, užtikrina ir tai, jog Snap dronas yra šiek tiek mažesnis bei lengvesnis (svoris apie 0, 45 kg) nei kiti tokio pobūdžio oro robotai.

Snap yra kontroliuojamas pasitelkus lengvai suprantamą išmaniąją aplikaciją, naudojant iPhone arba Android. O drono skrydžio trukmė siekia 20 minučių.

Ar Snap dronas turės pasisekimą rinkoje – atsakyti sudėtinga. „Drone Analyst“ įkūrėjas Colin Snow mano, kad jaunoms kompanijoms varžytis su, pavyzdžiui, „DJI“ yra neįmanoma, išskyrus atvejus, kai kūrinys yra ypač modernus ir inovatyvus…

Kompanijos „Vantage Robotics“ pristatyta idėja yra autentiška ir nors Snap skrydžio metu dūžti neprivalo, tokia pasirinkimo galimybė pilotui suteikia daugiau drąsos ir smalsumo.


Parengta pagal popsci.com  ir fastcompany.comFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *