Robotika.lt

Robotas, padedantis gauti vizas

Robotika.lt 22 gruodžio, 2016 Dirbtinis intelektas

Moderni dirbtinio intelekto sistema, padedanti gauti vizą į Jungtines Amerikos Valstijas? Visabot Messenger kūrėjai teigia, kad taip!

Norintiesiems išbandyti sėkmę gaunant vizą kelionei į svajonių šalį, ši sistema, rodos, yra tikras išsigelbėjimo įrankis. Atsakius į keletą paprastų, elementarių klausimų, robotas padeda užpildyti visus reikiamus dokumentus vizai gauti, nurodydamas, kaip ir kurioms tarnyboms juos išsiųsti.

Tiesa, šiuo metu dirbtinio intelekto pagalba yra ribojama (galima naudotis dvejomis versijomis – B-2, kuri yra skirta verslo kelionėms bei turistams, bei O-1 pagalba, teikiama „išskirtiniams asmenims“), tačiau kūrėjai planuoja diegti ir kitus pagalbos režimus, pavyzdžiui, H-1B bei L-1 versijas, padėsiančias leidimus gauti kvalifikuotiems darbuotojams, siekiantiems karjeros galimybių Amerikoje.

Žinoma, sumanus robotas nesuteikia garantijos, kad prašymas gauti vizą bus patvirtintas, jis taip pat neatlieka viso darbo už žmogų. Tačiau siekiant preciziškumo pildant svarbius dokumentus, dirbtinio intelekto sistema gali būti naudinga ir padėti išvengti neapdairumo bei kitų klaidų.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *