Robotika.lt

Moterų svajonė: kiborgas užsimanė vibratoriaus ypatingoje vietoje

lrytas.lt 30 gruodžio, 2016 Robotai medicinoje

Jis jau turi implantuotas ausines, taigi gali muzikos klausytis bet kur ir bet kada; du magnetus pirštuose, kuriais jaučia magnetinius laukus; NFC mikroschemą rankoje, kuria valdo kitus įrenginius; ir temperatūrą fiksuojančią mikroschemą. Bet viso to 38-erių Richui Lee negana: savo seksualines patirtis jis užsimanė patobulinti vibruojančiu implantu penyje.

Pardavėjui iš Jutos valstijos (JAV), dviejų vaikų tėvui, šio įrenginio idėja gimė dar 2011 metais. Ji „biohakeris“ pavadino „Lovetron9000“.

„Nesu tikras, kodėl užsimaniau sukonstruoti „Lovetron“. Po skyrybų buvau visiškai apleidęs šį projektą, supratęs, kad teks apsiprasti su celibatu. Tačiau tuomet sutikau moterį, turinčią patirties sekso psichologijoje, kuri paragino mane tai užbaigti. Ji mane įtikino, kad tai santykiuose suteiks privalumų. Su manimi buvo susisiekę daugybė moterų, klausdamos, kada šį projektą užbaigsiu – jos turėjo panašių idėjų. Aš pats maniau, kad tai sudomins daugelį vyrų, bet paaiškėjo, kad jie įžvelgia daugiau grėsmių“, – sakė R.Lee.

Vyras priklauso „grinderiais“ save vadinančių žmonių bendruomenei – jie tobulina ir keičia savo kūnus savadarbiais įrenginiais. Viso to tikslas – išplėsti ir pagerinti žmogaus kūno suteikiamas galimybes.

Gamindamas pirmąjį „Lovetron9000“ prototipą R.Lee panaudojo vibruojančio dantų šepetėlio ir tušinuko dalis: „Iš esmės jis veikia panašiai, kaip sekso reikmenų parduotuvėse parduodami vibruojantys žiedai vyriškiems organams, tik šis būtų implantuotas. Jis tiesiog vibruotų, būdamas po oda, tiesiai po peniu.“

Šio vibratoriaus baterija būtų įkraunama belaidžiu būdu.
R.Lee teigia, kad projektas užstrigo dėl techninių sunkumų. „Prieš kurį laiką jau buvau pasiruošęs implantuoti šį įrenginį, atlikau paskutinius bandymus ir tas daiktas sugedo. Vienas iš vidinių komponentų nustojo veikti, taigi viską teko atidėti. Nusprendžiau, kad tiesiog palauksiu kokybiškesnio variklio“, – sakė R.Lee.
Jis pripažino, kad šis „priedas“ gali sutrumpinti sekso laiką, nors daug žmonių, naudojančių minėtuosius žiedus, kaip tik teigia, kad „seansai“ trunka ilgiau, nes vibravimas sumažina lytinio organo jautrumą. „Bala žino, kaip ten yra iš tikrųjų“, – pečiais gūžtelėjo R.Lee.
Vyras pripažino, kad ir baigęs „Lovetron9000“ projektą nesustos: „Niekada nebus taip, kad sustočiau ir pasakyčiau: gerai, dabar jau gana.“


Lrytas


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *