Robotika.lt

Miniatiūriniai Desk Pets robotai

Robotika.lt 11 liepos, 2013 Robotai pramogai
Dažniausiai vaikai savo žaislus laiko dėžutėse, spintose arba palieka ant grindų. Todėl kompanija Desk Pets sugalvojo pagaminti mažyčius robotukus, kuriuos galima būtų laikyti ir žaisti su jais tiesiog ant stalo. Tai mieli, spalvoti ir lengvai valdomi robotizuoti žaisliukai, kuriuos malonu ir įdomu stebėti.

Tankbot

TankBot

Mikrorobotas Tankbot – tai patrauklus žaisliukas, kuriuo gali mėgautis ne tik vaikai, bet ir suaugę, pavyzdžiui, ofise ant darbo stalo ar kokioje nors kitoje vietoje. Jis ne tik suteiks peno akimis, bet ir savo judesiais neleis nuobodžiauti.

Kuo gi įdomus šis žaisliukas? Pirmiausia, Tankbot išsiskiria savo išvaizda. Jis papuoš jūsų darbo stalą, palangę ar sekciją. O įjungtas ir pradėjęs savo kelionę pritrauks daugybę smalsuolių. Gera kokybė, įdomus mechanizmas ir ryškios spalvos – jau vien tai išskiria Tankbot iš kitų aukštų technologijų žaisliukų. Tankbot’o žibintai, priklausomai nuo režimo, keičia ryškumą suteikdami robotui dar daugiau pranašumų.

Antra, akį patraukia unikali Tankbot’o judėjimo sistema. Savo funkcionalumu robotas panašesnis į visureigį, nei į kovinį tanką. Į mikrorobotą integruoti infraraudonųjų spindulių jutikliai, kurių dėka jis savarankiškai suranda išėjimą iš labirinto ir kuo puikiausiai išvengia įvairių kliūčių.

Pagrindinė Tankbot’o savybė – patobulinta valdymo sistema. Daugelis kitų robotizuotų žaisliukų yra valdomi specialiu pultu. O mikrorobotas Tankbot turi unikalų adapterį iDeskPets, kuris įsikiša į išmaniojo telefono, ausinėms skirtą, lizdą ir yra valdomas operacinių sistemų Android arba iOS. Lygiai tokiu pačiu būdu valdomi ir kiti Desk Pets žaisliukai Trekbot bei Skitterbot.

Robotas Tankbot veikia trimis skirtingais režimais:

  • Chaotiškai judėdamas Tankbot ieško kliūčių. Jei jų neranda, jis pradeda suktis aplink savo ašį ir užmiega, skleisdamas garsus primenančius knarkimą.
  • Šviesos ir garso režimas. Suradęs kliūtis, kurių negali įveikti, apsisuka ir važiuoja kitu maršrutu.
  • Tankbot galima valdyti išmaniuoju telefonu nuo 1 iki 3 metrų atstumu. Jei per 60 sekundžių robotas iš šeimininko negauna jokių komandų, jis sukasi ratu aplink savo ašį ir užmiega.


Trekbot

TrekBot

Neįprasta išvaizda, gražus dizainas ir spalvos, nestandartiniai ratai ir sudėtinga krumplinių pavarų sistema – domina ne tik vaikus, bet ir profesionalius inžinierius.

Labiausiai patraukia akį ryškios mikroroboto spalvos: mėlyna, raudona, juoda, geltona ir balta. Visų spalvų robotai yra permatomi, todėl galima pamatyti koks mechanizmas yra jų viduje. Tai bus ypač įdomu smalsuoliams ir žinoma besidomintiems naujausiomis technologijomis.

Mikroroboto Trekbot pagrindinės savybės – greitis ir sugebėjimas atlikti triukus, pavyzdžiui, apsiversti per galvą. Robotas įspūdingai atrodo tamsoje, kadangi turi dvi mažas šviečiančias akutes. Trekbot’o ratai aptraukti guma, kad jis galėtų tvirtai judėti bet kokiu paviršiumi. Tačiau reikėtų įsidėmėti, kad paviršius, kuriuo važiuoja robotas turi būti itin švarus, nes prie jo ratų gali prilipti nešvarumai, plaukai, dulkės, kurie trukdys Trekbot’ui laisvai judėti.

Kaip ir visi Desk Pets robotai, Trekbot turi akumuliatorių, kurį pakrovus robotas gali intensyviai judėti maždaug 15-20 minučių. Trekbot valdomas lygiai tokiu pačiu principu ir veikia tokiais pačiais režimais kaip ir Tankbot’as. Įsigiję kelis Trekbot’us, galėsite surengti įdomias lenktynes.

Skitterbot

Skitterbot

Tai pats greičiausias robotas iš visų vaikščiojančių robotizuotų žaislų,. Mikroroboto Skitterbot privalumai: stilingas ir pusiau permatomas korpusas, pulsuojančios akys, galingas elektros variklis, išvystantis greitį iki 30 centimetrų per sekundę. Skitterbot, kaip ir kiti Desk Pets robotai, turi akumuliatorių ir pasikrauna per USB jungtį. Robotas valdomas infraraudonųjų spindulių pultu, o į komandas reaguoja žaibo greitumu.

Įsigiję visų rūšių Desk Pets mikrorobotus ne tik papuošite savo darbo stalą, bet ir galėsite mėgautis žaismingu bei įdomiu robotukų žaidimu!Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *