Robotika.lt

Maratono bėgikams – pomidorais maitinantis robotas (Video)

Delfi.lt 20 vasario, 2015 Robotai pramogai

Viena japonų maisto gamintoja tikisi, kad per tokius sporto renginius kaip 2015 metų Tokijo maratonas pomidorai taps naujausiu mados aksesuaru. Kartu su meno kompanija „Meiwa Denki“, garsėjančia ezoteriniais ir ironiškais išradimais, „Kagome Co Ltd“ ketvirtadienį per 2015 metų Tokijo maratono parodą pristatė „Nešiojamų pomidorų“ robotą.

Aštuonis kilogramus sveriantis prietaisas užsideda ant bėgiko pečių tarsi kuprinė. Kol bėgikas dalyvauja varžybose, su kiekvienu mygtuko paspaudimu iš prietaiso vienas po kito iškrenta iš viso septyni vidutinio dydžio pomidorai.

Pageidaujantiems dažnesnio tiekimo, bendrovė sukūrė kitą – lengvesnę – versiją, sveriančią 3 kg. Mažoji „Nešiojamų pomidorų“ versija pasirinktu metu bėgikui gali pasiūlyti 12 mažesnių vyšninių pomidorų.

„Kagome Co Ltd“ atstovas teigė, kad kompanija norėjo rasti būdą, kaip būtų galima vartoti pomidorus per sporto varžybas, taigi sukūrė šį robotą, kad šis maisto produktas taptų mobilesniu. Tikimasi, kad pomidorai per sporto renginius bus vartojami tiek pat, kiek ir bananai.

https://www.youtube.com/watch?v=DvefRNGfmXw


delfi-mainFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *