Robotika.lt

Lufthansa kurs bepiločius kartu su DJI

Robotika.lt 27 liepos, 2016 Dronai

Lufthansa Aerial Services (LAS) ir DJI suvienijo savo jėgas ir kartu kurs komercines oro robotų technologijas.

Kompanijos Lufthansa Aerial Services padalinys Lufthansa Consulting, pasirašė kontraktą su DJI – pasauliniu komercinių bepiločių gamybos lyderiu. Naudodama DJI skraidykles ir atviras bortines sistemas, Lufthansa integruos aparatinę ir programinę įrangą, kontroliuos technologijų darbą ir palengvins duomenų analizę. Abi kompanijos dirbs kartu, kad optimizuotų technologiją, skirtą asmeniniams Lufthansa Aerial Services klientams.

„Lufthansa Aerial Services yra idealus partneris, tinkantis kartu bendradarbiauti ir vystyti komercinius bepiločius su DJI“, – sako DJI rinkodaros skyriaus Europoje direktorius Martinas Brandenburgas. „Grįžtamasis ryšys su Lufthansa klientais vaidina didelį vaidmenį mūsų tolimesniame produkcijos vystyme“.

LAS nesenai užbaigė bandomąjį projektą su vėjo turbinų gamintoju, naudodama DJI įrangą, kurios dėka galėjo tikrinti turbinų menčių varžtus.  Anksčiau reikėdavo naudotis alpinisto įranga, o tai buvo gana pavojinga ir sudėtinga. Bepiločiai skraidantys aparatai gali kaupti duomenis, kuriuos galima panaudoti objektų būklės ir jų aptarnavimo analizei.

LAS taip pat planuoja plėtoti bepiločius lėktuvus, į kuriuos integruotos termo-sistemos, kurių dėka bus galima lengviau patikrinti infrastruktūrą, fotoelektrines sistemas, elektros ir geležinkelių linijas, vamzdynus. Oro technologijos taip pat padeda kontroliuoti žemės ūkio kultūras, statybų ir kasinėjimų vietas.

„Lufthansa pristatys klientams skraidančių bepiločių centrą“, – sako Lufthansa Consulting vykdantysis direktorius Andrejas Janke. „Tai apims viską, nuo programavimų konsultavimo ir bepiločių eksploatacijos su duomenų analize iki mokymų ir sertifikuotų pilotų Lufthansа treniruočių skyriuje. Netgi kalbama apie tai, kad bepiločių operatoriai bus apdrausti Lufthansa’os draudimo kompanijos Delvag.“


Žymos: , ,

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *