Robotika.lt

Kinų pensininkas sumeistravo mechaninį arklį (Video)

Robotika.lt 2 vasario, 2015 Robotai ir menas

Nors dauguma po ilgų darbo metų į pensiją išėjusių žmonių užsiima įvairias įdomiais hobiais, 60-metis kinas Su Daonchengas  gali pretenduoti į neįprasčiausio hobio titulą.  Jis nusprendė sukurti robotinį arklį, ant kurio galima joti.

Taigi po dviejų mėnesių įtempto darbo, Su, kuris anot jo paties yra priklausoma nuo išradimų kūrimo, sumeistravo šį benzinu varomą žvėrį. Tai ne pirmas toks neįprastas kino kūrinys. Ankščiau Su stebino žmones savo keliui skirtu sraigtasparniu ir mechaniniais robotais.

Naujausiame Su išradime panaudotas go-karto variklis, o į priekį jis juda padedamas spyruoklinių kojų. Tiesa, arklį varo tik jo galinės kojos, tuo tarpu priekinės, prilaikomos ratukų, juda tik dėl grožio. Arklio ūgis – 1,5 metro, o sveria jis 250 kilogramų.

Nors žiūrint filmuotą medžiagą, jojimas šiuo plieniniu žirgu malonaus pasijodinėjimo ristele nei kiek neprimena, o ir juda jis labai lėtai, tačiau Su teigia, jog šis arklys turi ir praktinio panaudojimo galimybę. Su manymu, mechaninį arklį galima panaudoti ūkio darbuose. Taip pat šiam arkliui nereikia priežiūros, o jo kuras atsieis pigiau, nei gyvo arklio šėrimas.


Parengta pagal cnet.com ir foxnews.comFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *