Robotika.lt

Kepykla siekia pirmoji savo gaminius pristatinėti dronais (Video)

Robotika.lt 16 liepos, 2015 Dronai

Duonos gaminių kepykla Ispanijoje nori tapti pirmąja, kuri klientams savo gaminius pristatinės oro robotais.

„Currus & Co“ ispaniška kepykla įsikūrusi nedideliame Kantabrijos mieste, šiaurinėje Ispanijoje, gali tapti pirmąja kepykla, kuri pristatinės savo duoną pasitelkdama dronus. Tiesa, tam dar reikės įveikti nemažai kliūčių.

„Mes turime puikų produktą ir norime juo pasidalinti su visu pasauliu,“ – žurnalistams teigė kepyklos vadovė Marina Albite.

Kepykla išplatino reklaminį vaizdo klipą, kuriame matomas duoną pristatinėjantis dronas.

Pristatymo metu maišas su pirkiniais būtų pritaisomas prie drono, kuris vėliau nugabentų siuntinį į pirkėjo pasirinktą vietą.

Tačiau kepykla šiems planams kol kas negavo leidimo iš tokią veiklą prižiūrinčių Ispanijos institucijų. Ispanijos įstatymai riboja dronų panaudojimą komerciniais tikslais, bet kepyklos savininkas Enrique Colsa žada pradėti projektą, kai tik bus priimtos skraidyklių panaudojimą palengvinančios įstatymų pataisos. Tikimasi, kad tai įvyks rugsėjo mėnesį.

Marinos Albite teigimu, vos tik gavus reikiamų institucijų leidimus, kepykla imsis savo planų įgyvendinimo. Pasak jos, ši kepykla taps pirmąją pasaulyje, teikiančia tokias paslaugas.

Kepyklos vadovams ši idėja kilo, žvelgiant į didžiųjų pasaulio kompanijų siekius, kurios taip pat nori savo prekes pristatinėti dronais.

Amazon specialiai šiam tikslui tobulina lengvus siuntų pristatymo dronus. Tuo tarpu Domino picerijų tinklas Jungtinėje Karalystėje taip pat išbandė oro robotą, kuris klientui į namus pristatė picą.


Parengta pagal thelocal.esFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *