Robotika.lt

Įspūdinguose kadruose – neįtikėtinas drono išgelbėjimas (Video)

Robotika.lt 27 balandžio, 2015 Dronai

Vyras išgelbėjo savo 2 tūkst. JAV dolerių vertės droną nuo pražūties vandenyne.

Filmų kūrėjui Ryanui Chatfieldui Perto (Australija) miesto paplūdimyje beskraidinant savo droną, šis netikėtai pradėjo prarasti galią ir leistis į vandenyno bangas.

„Pirmoji mano mintis buvo: „Štai ir viskas, praradau jį“. Tačiau netrukus sekė kita mintis: „Negaliu šitaip pasiduoti be jokios kovos, manau man pavyks,“ – pasakojo Chatfieldas ABC žurnalistams.

Prie drono pritaisyta GoPro kamera nufilmavo, kaip Chatfieldas lekia per paplūdimį pasiryžęs išgelbėti droną nuo pražūties vandenyje. Chatfieldo teigimu, DJI Phantom 2 su GoPro HD3 jam atsiėjo 2 tūkst. JAV dolerių.

„Iš tokio atstumo, kuris skyrė mane ir droną, buvo neįmanoma nustatyti, kiek toli nuo uolų ir kur tiksliai jis buvo,“ – aiškino Chatfieldas ABC. „Tačiau puikiai supratau, kad turiu ten atsidurti labai greitai. Taigi bėgdamas turėjau ir žiūrėti sau po kojomis, ir stebėti droną.“

Laimei, Chatfieldui pavyksta sugriebti droną kaip tik prieš jam panyrant į vandenyną. Net išgelbėjęs skraidyklę filmų kūrėjas turėjo saugoti droną nuo galingos vandenyno srovės.

„Vos tik pamaniau, kad dronas saugus, mane nubloškė banga ir tada supratau, kad pavojai dar nesibaigė,“ – teigė Chatfieldas. „Turėjau užsiropšti uolomis aukščiau, kad drono neapsemtų. Lipti šlapiomis uolomis viena ranka, kai kitoje dronas, kuriam negalima leisti sušlapti – užduotis ne iš lengvųjų.”


Parengta pagal abc7news.comFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *