Robotika.lt

Honkongo lošimo namuose – robotai-krupjė (Video)

Robotika.lt 27 sausio, 2016 Robotai Robotai humanoidai

Krupjė profesija gali tapti praeitimi, jeigu robotai kaip „Min“ ims periminėti kortų dalinimo pareigas pasaulio lošimų namuose. „Gyvoji ledi“ – tai žmogiškojo pavidalo elektroninis lošimo namų krupjė – kortų dalytojo prototipas , sukurtas Honkongo mašininių žaidimų dirbtuvėje „Pramogų Rojus“. Šios įmonės robotas kortų dalytojas debiutavo žaidimų šou Makao mieste praėjusių metų pabaigoje, o dabar bus iš naujo pristatytas JAV.

„Pramogų Rojus” įmonės pirmininkas Jay Chun teigė, kad žaidimų kompanija jau užmezgė ryšius su potencialiais pirkėjais iš užsienio. „Mes esame pirmieji lošimo įrangos gamintojai pasaulyje, kurie pristato žmogaus pavidalo kortų dalytojus robotus,“ – sakė jis.

Šis prototipas yra pigesnis, efektyvesnis ir daugiakalbis. Chun teigė, kad žmogiškojo pavidalo robotas kortų dalytojas galėtų sumažinti darbo sąnaudas ir atverti naujas rinkas kazino operatoriams, ir nors jų funkcija šiuo metu apsiriboja tik kortų dalinimu, planuojama didinti roboto galimybes, kad robotas galėtų atpažinti lankytojų veidus ir kalbėti su jais įvairiomis kalbomis. Chun teigimu, šis robotas,  daug efektyvesnis ir naudingesnis kortų dalinime nei jo pirmtakai.

Įmonės atstovų teigimu, dirbta ties tuo, kad robotas kortų dalytojas būtų kuo labiau tikroviškesnis. Visa tai apėmė net ir kompiuterinius skenerius, kurie įmontuoti dalintojo kortų dėkle, kurie įgalina robotą atpažinti išdalintas korta. Labiau pažengę robotų modeliai bus su veido atpažinimo galimybe, kurie leis labiau orientuotis į klientus ir jų individualius poreikius.

Tiesa, kol kas didesnės viltys dedamos į roboto pardavimus užsienyje. Kaip teigia J. Carlos Siu, Makao miesto politechnikos instituto profesorius –  robotai kortų dalytojai kur kas mažiau paklausesni ir mėgiami jo šalies rinkai. „Azijos šalių klientai yra labiau linkę lošti triukšmingoje ir perkrautoje žmonių aplinkoje, pirmenybę teikia loštimams su tarpininkais, tikrais kortų dalytojais, su kuriais galima bendrauti, o ne tik sėdėti ir lošti priešais mašiną.

„Lošėjai dažnai suduoda į stalą ir dažnai garsia šaukia, taip išreikšdami savo emocijas, todėl nesu tikras ar robotas kortų dalytojas gali tinkamai įsilieti į tokią atmosferą ir galbūt pateikti tinkamą atsakymą ar patarimą lošėjams“.


Parengta pagal themanufacturer.comFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *