Robotika.lt

„GoPro“ vos po 16 dienų atšaukia savo dronus (Video)

alfa.lt 9 lapkričio, 2016 Dronai

„Karma“ skraidyklė tapo pirmuoju kompanijos „GoPro“ žingsniu į vartotojų klasės dronų rinką, kuri auga neįtikėtinais tempais. Viena didžiausių žaidėjų šioje sferoje, DJI, kaip skelbiama, iš savo veiklos jau uždirbo milijardą dolerių ir sparčiai žengia į „GoPro“ teritoriją – vaizdo kamerų pasaulį.

Nenorėdama atsilikti, „GoPro“ gerbėjams dar rugsėjo pabaigoje pristatė ir naujausią savo kūrinį, kurį galima įsigyti tiek su „Hero 5“ kamera, tiek be jos. Tiesa, prekyboje dronas pasirodė spalio 23 dieną, o jo kaina siekia 799 JAV dolerius, su „Hero 5“ – 1099, o su „Hero 5 Session“ – 999 JAV dolerius.

Vis dėlto prekybos pradžia „GoPro“ nebuvo tokia sėkminga, kokios buvo tikėtasi. Kaip rašo „TechCrunch“, iš viso buvo spėta parduoti apie 2500 vienetų skraidyklių, tačiau dalis pirkėjų ėmė skųstis susidūrę su tam tikrais drono valdymo nesklandumais.

Dėl šios priežasties tiek parduotus, tiek lentynose esančius dronus nuspręsta atšaukti ir sutvarkyti. Kompanijos atstovai tikina, kad sutrikimai susiję su energijos tiekimu į skraidyklę. Kadangi „saugumas yra didžiausias prioritetas“, „GoPro“ nenorėjo laukti ir žaisti su likimu.


alfaFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *