Robotika.lt

Double 2 – pažangiausias vaizdinio bendravimo robotas pasaulyje (Video)

Robotika.lt 13 birželio, 2016 Namų robotai

Prieš kelis metus pasirodė robotai, skirti  organizuoti nuotolinėms konferencijoms. Tai buvo mobilūs robotai su iPad plamšetėmis vietoje „galvų“ ir nuotoliniu operatoriumi ekrane. Neseniai jų gretas papildė dar vienas robotizuotas aparatas – Double 2.

Pirmoji roboto Double Robotics versija buvo sukurtadar 2012 metais ir tapo puikia priemone, padedančia žmonėms būti dviejose vietose vienu metu.  Naujas modelis pasižymi naujomis funkcijomis ir kompanijos vadinamas  „pačiu pažangiausiu vaizdinio bendravimo robotu pasaulyje“.

Naujos roboto galimybės leidžia operatoriui stebėti aplinką platesniu spektru ir padeda lengviau valdyti prietaisą. Šoninio stabilizavimo sistema naudoja sušvelnintų smūgių mechanizmą taip, kad operatoriai gali įveikti tokius objektus, kaip smulkūs išmėtyti daiktai arba nelygūs paviršiai.

Į naująjį robotą taip pat integruota kamera, pasižyminti 150 laipsnių plačiu objektyvu, kuris padidina matumo lauką 70 procentų iš kiekvienos pusės. Technologija Adaptive HD automatiškai parenka aukštą kadrų dažnį, kai robotas juda ir filmuoja plačiu spektru, kai mašina stovi vietoje. Kameros komplekto dėka vartotojai gali fotografuoti 5 megapikselių nuotraukas, palyginus su pirmuoju modeliu, kuris tegalėjo daryti nuotraukas su 1,2 megapikselių raiškč.

Robotas galo judėti net 2,6 km/h greičiu. Roboto Double 2 aukštį galima reguliuoti nuo 119 iki 150 cm.  Jo plotis – 25,4×23 cm, o svoris – 6,35 kg. Ličio jonų baterijos dėka mašina veikia iki aštuonių valandų, o įkraunama per 3 valandas. Prietaisas palaiko Wi-Fi arba 4G / LTE ryšį.

Pagal paskutinius žiniasklaidos duomenis, robotas Double 2 parduodamas už 2499 JAV dolerius. Kamerą atskirai galima įsigyti už 249 dolerius, tačiau taip pat įmanoma užsisakyti ir visą komplektą, į kurį įeina: robotas, įkrovimo bazė, audio sistema ir kamera už 2999 dolerių.

Video medžiagoje pristatyta trumpa roboto Double 2 apžvalga.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *