Robotika.lt

Apple Liam – robotas, skirtas išardyti senus išmaniuosius telefonus (Video)

Robotika.lt 24 rugpjūčio, 2016 Pramoniniai robotai

Kompanija Apple skelbia savo išmaniųjų telefonų perrinkimo reformą, didesnį dėmesį skirdama ekologiškoms medžiagoms ir procesams. Vienas iš pradinių taškų yra robotas Liam.

Apple pasiryžusi atnaujinti savo parduotuves, biurus, duomenų apdorojimo centrus bei aprūpinti juos atsinaujinančiais energijos šaltiniais. Ši kompanija taip pat pradėjo kurti dėžutes, skirtas iPhone, kurios pagamintos vien tik iš perdirbtų medžiagų.

Apple Liam robotas sukurtas tam, kad greitai ir efektyviai išardytų išmaniuosius telefonus į pagrindines dalis, iš kurių būtų galima išgauti tokius vertingus metalus kaip kobaltas, litis, auksas, varis, sidabras, platina ir volframas.

Kompanijos Apple vice prezidentė Liza Džekson, atsakinga už kompanijos vidaus politiką ir socialines inovacijas, papasakojo apie Apple telefonų utilizacijos programą. Klientai gali atnešti senus mobiliuosius telefonus į kompanijos Apple parduotuves, kurie bus perdirbti pačiu saugiausiu būdu nė trupučio nepakenksiančiu mūsų planetai. Pavyzdžiui, medžiagos ir dalys, paimtos iš nebereikalingų telefonų, jau yra naudojami tokių daiktų gamybai kaip saulės kolektoriai ar grąžtai.


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *