Robotika.lt

3D spausdinimas – knygų ateitis?

Robotika.lt 15 rugpjūčio, 2016 Pramoniniai robotai

Knygų dizainas bus kuriamas naudojant trimatę technologiją? Taip. Naujausiųjų technologijų industrijai sparčiai žengiant į priekį, tikėtina, kad 3D spausdinimo būdu tobulinamos knygos greitai taps savaime suprantamu dalyku.

Vis dėlto nerimauti, kad klasikinės knygos išnyks neverta. Bent jau kol kas. Daugelį apdovanojimų pelnęs dizaineris Anthony Phills novatorišką, daug visuomenės dėmesio sulaukusį, 3D metodą pasitelkė tik tobulindamas naujo pobūdžio knygų viršelį – „pakuotę“.

Anot dizainerio, rinka kone kasdien darosi vis skeptiškesnė bei įnoringesnė, nes dėl gausios pasiūlos potencialių pirkėjų skonis tampa itin išrankus. Tačiau tokie inovatyvus sprendimai, kaip 3D spausdinimo būdu pagaminti knygų viršeliai, yra vienas geriausių metodų, siekiant atgaivinti knygų gamybos bei pardavimo sritis ir užtikrinti vartotojų susidomėjimą.

Sukurta moderni knygos „pakuotė“ buvo specialiai suprojektuota dizainerio Anthony Phills parašytai knygai “Designing for the Home Run King”. „Tikiuosi, kad ši idėja taps atskaitos tašku naujoje knygų pakavimo dizaino eroje“, – pristatydamas naująjį kūrinį sakė A. Phills. Tačiau ar taip nutiks iš tikrųjų – parodys laikas.

 Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *