Robotika.lt

Xibot – interaktyvus robotas visai šeimai (Video)

Robotika.lt 29 liepos, 2016 Namų robotai

Xibot – tai išmanusis pagalbininkas jūsų namams. Robotas buvo pristatytas technologijų parodoje CES 2016 Las Vegase ir dabar laukia paramos minios  finansavimo platformoje Indiegogo.

Protingas žadintuvas

Xibot1

Jums sunku atsikelti rytais? Xibot niekada neleis pramiegoti ir visada jus laiku pažadins. Robotas maloniai ištars jūsų vardą ir pasisveikins žodžiais „labas rytas, prasidėjo nauja diena!“

Orų prognozės

Xibot2

Ruošiatės išeiti į lauką ir norite sužinoti, ką šiandien apsirengti? Xibot detaliai papasakos apie šios dienos orą: temperatūrą, drėgnumą, vėjo intensyvumą ir t.t.

Užrašinė

Xibot3

Elektroniniais laiškai, pranešimai, telefono skambučiai, prekių sąrašas… Kiekvieną dieną mes atliekame daug užduočių. Dažniausiai naudojamės elektroninių užrašinių paslaugomis, tačiau neretai jos būna gan sudėtingai tvarkomos. Robotas Xibot yra patikima ir lengvai valdoma priemonė, galinti pasitarnauti kaip asmeninis pagalbininkas mūsų kasdieniame gyvenime. Pavyzdžiui, jis primins jums apie laukiančius susitikimus, draugų gimtadienius, padės jums sudaryti pirkinių sąrašus ir atlikti kitas panašias užduotis.

Sargas

Xibot4

Naudodamas Wi-Fi, Xibot galės stebėti kiekvieną jūsų namų kampelį bet kuriuo paros metu. Jis saugos namus, kai jūs būsite išvykę. Jūs galėsite ramiai dirbti, o robotas jums mielai praneš, ką veikia jūsų vaikai arba naminiai gyvūnai/

Puikus kompanionas vaikams

Xibot5

Xibot yra puikus pasakorius, kuris su malonumu seks pasakas jūsų vaikams. Su tokiu draugu jūsų vaikai ne tik linksmai ir įdomiai, bet ir naudingai praleis laiką.

Video pokalbiai ir distancinis valdymo pultas

xibot6

Roboto dėka tėvai ir vaikai gali bendrauti ir matyti vieni kitus specialia video programa. Programos, esančios jūsų išmaniajame telefone, pagalba jūs galite valdyti Xibot nuotoliniu būdu, nežiūrint į tai, kur jūs esate, namie ar darbe, savo mieste ar kitoje šalyje, ir mėgautis laisvalaikiu su šeima.

Išmanus fotografas

xibot7

Autonominio fotoaparato dėka jūs galėsite užfiksuoti linksmiausias ir gražiausias akimirkas. Xibot  padės automatiškai perkelti nuotraukas į socialinius tinklus ir dalinti su draugais savo ypatingais gyvenimo momentais.

Techninės charakteristikos

Xibot – ūgis 19 cm, svoris – apie 2 kg. Šiuo metu robotas supranta kinų ir anglų kalbas, tačiau ateityje jis sugebės bendrauti ir kitomis kalbomis. Robotas juda autonomiškai ant nedidelių ratukų. Jį galima kontroliuoti per Bluetooth arba WI-Fi išmaniuoju telefonu.

Baterijos trukmė priklauso nuo naudojimosi intensyvumo, tačiau, įprastai, Xibot gali veikti iki 10 valandų. Išmaniojo pagalbininko kaina – 249 doleriai + pristatymas.


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *