Robotika.lt

Samsung Navibot CornerClean SR10F71UB robotas dulkių siurblys (Video)

Robotika.lt 8 lapkričio, 2013 Namų robotai
Kompanija Samsung beveik 10 metų gamina robotizuotus siurblius. Įvairiose pasaulio šalyse galima įsigyti daugiau nei 35 įvairiausių robotų-siurblių modelių. Kiekvienas modelis išsiskiria savo unikaliu dizainu, pasižymi funkcijų gausa ir prieinama kaina.

Tačiau kompanija Samsung nestovi vietoje ir toliau kuria modernius bei kokybiškus robotus-siurblius, pasitelkdama į pagalbą pačias naujausias technologijas. Samsung Navibot CornerClean – tai pats naujausias šios kompanijos sukurtas robotas-siurblys.

Samsung Navibot CornerClean:

 • Tai nepriekaištinga korėjietiška kokybė.
 • Tai tobulas dizainas.
 • Tai pačių naujausių technologijų vaisius.

Taip Samsung apibūdina savo naują robotizuotą siurblį, kuris turi atnaujintą ir patobulintą navigacinę sistemą. Navibot CornerClean modelis nuo kitų savo pirmtakų skiriasi unikalia kampų valymo sistema. Nauji prailginti šoniniai šepetėliai idealiai išvalo dulkes kampuose ir palei sienas.

Samsung NaviBot CornerClean SR10F71UB robotas dulkių siurblys - prie kampo

Samsung puikiai sutvarkys jūsų namus, kuriuose taps švaru ir gaivu. Į siurblį integruota speciali kamera „Visionary Mapping Plus System”. Šios kameros ir patobulintos navigacinės sistemos dėka, robotui sukuriamas kokybiškesnis ir tikslesnis patalpos žemėlapis. Taip pat robotas sugeba puikiai adaptuotis patalpose, pavyzdžiui, perstačius baldus. Samsung Navibot CornerClean SR10F71UB atsimena anksčiau sudarytą žemėlapį ir laikui bėgant vis geriau orientuojasi visose patalpose.

Samsung NaviBot CornerClean SR10F71UB robotas dulkių siurblys - žėmėlapis

Į robotą-siurblį įtaisytas purvo aptikimo daviklis. Robotas-siurblys aptikęs labai nešvarias vietas, automatiškai persijungia į turbo režimą, 30% padidina įsiurbimo ir besisukančių šepečių galingumą. Išvalęs purvinas vietas, grįžta į normalų darbo režimą.

Daugybės daviklių dėka naujasis Samsung NaviBot CornerClean atpažįsta kliūtis ir sugeba jų išvengti. Taip pat jis nenukrenta nuo laiptų ar kitų aukštų vietų. Galite būti ramūs – robotas apsaugos ne tik save, bet ir puikiai atliks savo darbą.

Samsung Navibot CornerClean sensorinis displėjus yra labai ergonomiškas. Norint, kad siurblys pradėtų veikti, jums tereiks paspausti tik vieną mygtuką.

Samsung Navibot CornerClean SR10F71UB robotas dulkių siurblys - displėjus

Kad robotas-siurblys Samsung Navibot CornerClean kokybiškai atliktų savo darbą, Samsung kūrėjai pasirūpino visais būtinais režimais. Įjungus režimą „Auto”, siurblys savarankiškai sutvarko namus, tai reiškia, kad tik vieną kartą išvalęs patalpas, jis iš karto važiuoja į pasikrovimo bazę. Jei įjungsite režimą „Max”, siurblys kambarius tvarko kruopščiau, t.y. pro tą pačią vietą jis pravažiuoja net kelis kartus. Pasirinkus režimą „Dėmė” robotas valo dėmes 1.5 m2 ruože. Taip pat galite aktyvuoti arba deaktyvuoti „Turbo” ir „Purvo aptikimo daviklio” režimus. Kaip buvo minėta, „Turbo” režimas padidina roboto-siurblio galingumą 30%.

Samsung Navibot CornerClean SR10F71UB robotas dulkių siurblys - turbo

Dar vienas šio Samsung Navibot CornerClean siurblio privalumas – tai 204 mm ilgesni ir galingesni turbo šepečiai. Priešingai nei kiti robotai-valytojai, efektyviai išvalo kilimus nuo plaukų ir gyvūnų šerių.

Samsung Navibot CornerClean SR10F71UB robotas dulkių siurblys - ant kilimo

Samsung Navibot CornerClean – tai visiškai automatinis įrenginys. Pavyzdžiui, galima nustatyti grafiką, pagal kurį robotas tvarkys namus. O jums nereikės niekuo rūpintis, tiesiog leisti laiką su savo artimaisiais.

Samsung Navibot CornerClean SR10F71UB robotas dulkių siurblys - grafikas

Kompanija Samsung rūpinasi ne tik jumis, bet ir jūsų keturkojais augintiniais. Begarsis roboto darbas nesukels jūsų naminiam gyvūnui jokių nepatogumų.

Samsung Navibot CornerClean – pats kompaktiškiausias ir lengviausias robotas pasaulyje, kadangi jo aukštis tėra vos 79 mm. Todėl jis lengvai išvalo sunkiai prieinamas vietas, laisvai palenda po baldais, lova ir pan.

Samsung Navibot CornerClean SR10F71UB robotas dulkių siurblys - po lova

Robotas-siurblys naudoja naujausios kartos filtrą HEPA H11. Tai tinklinis filtras, kurio dėka oras išvalomas nuo smulkių dulkių ir alergenų. Todėl robotizuotas siurblys Samsung Navibot CornerClean rekomenduojamas tiems žmonėms, kurie serga įvairiomis alergijomis.

Samsung Navibot CornerClean taip pat naudoja intelektualią valymo sistemą, todėl jam nereikia jokių virtualių sienų. Jis pats nusprendžia, kada jam važiuoti į kitą kambarį, kur jau yra išvalyta, o kur ne ir pan. Žinoma, jei jūs vis tik norite apsaugoti tas vietas, kurių valyti nereikia, galite pasinaudoti magnetine juosta. Ji neleis robotui važiuoti į uždraustas patalpas.

Super galingo akumuliatoriaus dėka robotas be pasikrovimo gali dirbti maždaug 100 minučių. Nes naujo Li-Ion akumuliatoriaus talpa padidėjo nuo 2000mAh iki 3000mAh.

Kaip ir bet kuris kitas penktos kartos siurblys, taip ir Samsung Navibot CornerClean savarankiškai nuvažiuoja į pasikrovimo bazę. Ir jei robotas nespėja sutvarkyti jūsų namų, pasikrovęs jis grįžta į paskutinę darbo vietą ir užbaigia tai, ką pradėjo.

Samsung Navibot CornerClean siurblys atliks už jus visus valymo darbus, jums tereikės reguliariai išvalyti jo šiukšlių surinkimo konteinerį.

 • Programuojamas darbo grafikas.
 • Apsauga nuo kritimo (pakopų jutikliai).
 • Skirtas tiek kietoms grindims, tiek ir kilimams.
 • Pabaigęs darbą, pats keliauja pasikrauti akumuliatoriaus.
 • Turi POP-OUT™ šoninį šepetį.
 • Sudaro žemėlapį („Visionary Mapping Plus” technologija) – todėl nėra ribojamas valymo plotas.
 • Ličio akumuliatorius.
 • HEPA (H11) filtras.
 • Nuotolinio valdymo pultas.
 • Aukštis – 8 cm.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *