Robotika.lt

Tokio telefono dar nematėte (Video)

lrytas.lt 12 spalio, 2015 Robotai pramogai

Šis mielas robotas – „RoboHon“, o jį pagamino kompanija „Sharp“. Tai nėra žaisliukas vaikams, o kuo rimčiausias įrenginys, galintis kalbėti, fotografuoti, filmuoti, rodyti vaizdus per projektorių ir net… skambinti. Žodžiu, labai neįprastas išmanusis telefonas.

Kiti telefonų gamintojai stengiasi juos sukurti kuo lengvesnius ir plonesnius, bet šis robotas nepasižymi nei viena iš šių savybių. Jis sveria 390 gramų ir yra beveik 20 cm aukščio. Taigi į kelnių kišenę jis vargiai tilptų, o ir nebūtų patogu.

Robotas prie interneto jungiasi „Wi-Fi“, 3G arba LTE ryšiu, jo gyvastį palaiko keturių branduolių 1,2 GHz taktinio dažnio procesorius, o ant nugaros jis turi nedidelį 2 colių įstrižainės, 320 x 240 tšk. raiškos ekranėlį.

Ant roboto galvos įmonuota kamera geba atpažinti veidus, o mikrofonai – balsą, taigi „RoboHon“ visada supranta, kada bendrauja su savo tikruoju šeimininku.

Taip pat jis gali vaikščioti, atsisėsti ir atsistoti, šokti, o siekdamas dėmesio iškelia abi rankas. Jis turi žadintuvo funkciją, gali įrašyti priminimus, perskaityti tekstines žinutes ir atlikti kitus dalykus, kuriuos sugeba virtualūs telefonų asistentai (pvz., „Siri“). Tik bendrauti su šiuo robotu turėtų būti patraukliau nei su beveidžiu telefonu.

Japonijoje šiuo robotu numatoma pradėti prekybą kitų metų pirmąjį pusmetį. Jo kaina kol kas neskelbiama.

https://www.youtube.com/watch?v=HQtIlxe_ZkY


Lrytas


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *