Robotika.lt

Supergalių suteikiantis išorinis skeletas (Video)

Robotika.lt 21 liepos, 2013 Robotai humanoidai
Japonijoje įsikūrusios Sagawa Electronics kompanijos sukurtas prietaisas leis žmonėms pasijusti tikrais superherojais. Nors šio išorinio skeleto demonstracinis vaizdo klipas veikiau primena balandžio pirmosios pokštą, tačiau įmonės atstovai tikina, jog netrukus iš tikrųjų pagamins penkis tokius įrenginius, kuriuos įsigyti galės turtingi robotinės technikos entuziastai. Norintieji pasijausti superherojais už tokį prietaisą turės pakloti maždaug 124 000 dolerių.

Žmogaus judesius atkartojančio įrenginio karkasas sudarytas iš aliuminio ir anglies pluošto, todėl yra ganėtinai lengvas – jis sveria 25 kilogramus, nors yra net 2.25 metrų aukščio. Skeletą valdančio žmogaus rankos ir kojos yra pritvirtinamos prie motorizuotų sąnarių, kuriuos judinant kuriami robotinio kostiumo veiksmai. Išoriniame skelete įmontuota 14 variklių. Įrenginio rankos gali pakelti 15 kilogramų svorio daiktus, tačiau dėl saugumo taikomas 2 kilogramų limitas. Konstrukcija yra pakankamai stipri – gali atlaikyti greitą bėgimą, o rankų judesiai tikslūs – jos gali pakelti kiaušinį jo nesutraiškydamos. Siekdama padidinti naujojo gaminio populiarumą, apie jį kompanija sukūrė komiksą.

Deja, The Power Jacket MK3 nesuteiks galios skraidyti ar naudotis įmantriais koviniais ginklais, o ir atrodo jis nelabai tvirtas. Vilkėdami jį Hulk‘o turbūt neįveiskite, bet be vargo atidarysite bet kurį marinuotų agurkėlių stiklainį…Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *