Robotika.lt

Savo mikroschemas krutinančios robotės šokėjos (Video)

Robotika.lt 16 balandžio, 2014 Robotai pramogai
Tobit Software paviljone, Cebit mugėje, lankytojus linksmino robotinės stulpo šokėjos.

Daugiau nebeliko jokių nebeliečiamų profesijų: netgi technologijos mugės stendo gražuoles pakeitė robotai. Lexy ir Tess, dvi robotinės stulpo šokėjos, traukė publikos dėmesį Hanoveryje, Vokietijoje vykusioje Cebit Informacinių Technologijų parodoje.

Ši porelė, tai patobulinti Tobit Software paviljono modeliai. Kompanija lankytojų dėmesį robotinėmis šokėjomis traukia jau ne be pirmus metus iš eilės. Robotės sukurtos britų menininko Gileso Walkerio. Jos pagamintos iš 12 voltų motorų, randamų automobiliuose (jais kontroliuojami stiklų valytuvai); vietoj veidų įtaisyti masyvūs LED šviestuvai ,robotinės šokėjos valdomos asmeniniu kompiuteriu, tuo tarpu jų partneris DJ-ėjus, vadovauja visam šou.

Savo mikroschemas krutinančios robotės šokėjos 1

Kad robotines šokėjas paverstų kiek „įdomesnėmis“ Tobit kompanija pritaikė patobulinus, kurie kiekvienam robotui atsiėjo po maždaug 40 tūkst. dolerių. „Padarėme jas spalvingesnėmis ir įtaisėme joms didesnes krūtines,“ – teigė kompanijos atstovas. Taip pat jis pabrėžė, jog dabar robotus galima valdyti ir Android programine įranga išmaniajame telefone.

Robočių šokis atrodo gan suvaržytas – jos stovi vietoje ir šiek tiek krutina klubus bei į viršų kilnoja laisvas rankas. Taigi, gal vis dėlto ne visi žmonijos pasiekimai gali būti pakartoti robotų? Robotė, kuri galėtų šokti kaip Anastasia Skukhtorova?. Tai jau tikrai būtų verta mūsų dėmesio.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *