Robotika.lt

Robotų karai grįžta (Video)

Robotika.lt 10 vasario, 2015 Robotai pramogai

Po 12 metų pertraukos į televizijos ekranus grįžta amerikiečių laida „BattleBots“, kurioje savadarbiai robotai dalyvauja dvikovose iki „mirties“.  Šį ir Lietuvos žiūrovams žinomą mašinų kovų konkursą atgaivins ABC televizija.

Portalo Deadline.com teigimu, naujoje laidoje matysime tarpusavyje kovojančius savadarbius robotus, vienos pergalės-pralaimėjimo turnyro formate, kol galiausiai paaiškės vienas čempionas.

Besivaržantys robotai bus suskirstyti į atskiras svorio kategorijas. Laidoje žiūrovai matys ne tik besikaunančius robotus, bet taip pat susipažins su jų kūrėjais, naudojamomis technologijomis ir robotų gamybos procesais.

Nors mašinos turėjo progų susikauti RoboGames olimpiadoje organizuotose konkursuose, o japonai rengė net robotų nevykėlių kovas, tikimasi, jog atsinaujinęs „BattleBots“ televizinis turnyras tikrai nustebins publiką.

Per 12 metų robotika neįtikėtinai patobulėjo. Robotai kovotojai dabar domina ne tik konstruktorius entuziastus, bet ir viso pasaulio karybos pramonę. Išrasta įvairiausių naujų technologijų. Pavyzdžiui, 3D spausdinimas, tobulesnis dirbtinis intelektas, karščiui bei jėgai atsparios nanotechnologijomis sutvirtintos medžiagos ir t.t. Taigi bus įdomu pamatyti, kaip visą tai panaudos robotinių kovotojų kūrėjai.

Kaip spėlioja portalas CNet.com, galbūt net išvysime kovas tarp dronų, kvadrokopterių ar humanoidinio tipo robotų.

https://www.youtube.com/watch?v=T500ecHP3pEFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *