Robotika.lt

Robotinis lopšys pats pasups kūdikį

Robotika.lt 4 sausio, 2015 Namų robotai Robotiniai žaislai

MamaRoo – tai kūdikiams skirtas lopšys, kurį galite valdyti savo išmaniojo telefono programėlės pagalba.

Kaip žino kiekvieno kūdikio tėvas, mažyliui ėmus verkti, nuraminti jį gali būti itin sunkus ir varginantis darbas – ypač, jeigu tuo metu privalote užsiimti kita veikla.

Čia į pagalbą atskuba mamaRoo. Oficialiai pristatytas 2010-aisiais, mamaRoo yra robotinis lopšys, turintis keletą skirtingų pasirenkamų supamųjų ir kilnojamųjų judesių programų. 2015-uosius šis lopšys pasitinka gerokai atsinaujinęs – dabar jis turi Bluetooth jungtį bei gali būti valdomas išmaniojo telefono pagalba.

Kitus atnaujinimus sudaro, naujas LCD valdymo sąsajos ekranas, naujas širdies plakimo garso leistuvas, kuris nuramina supama kūdikį, be jau senesnėse versijose buvusių gamtos garsų įrašų. Taip pat galite prijungti savo paties išmanųjį telefoną arba MP3 grotuvą, bei leisti norimus audio failus per lopšyje integruotas garso kolonėles. Visa tai valdoma programėle, kuri taip pat teikia patarimus kaip naudotis lopšiu.

Robotinį lopšį sukūrusios įmonės 4moms generalinis direktorius Robas Daley teigė, jog atsižvelgiant į vertingas vartotojų įžvalgas, 4moms kuria kūdikiams skirtą įrangą, kuri padeda išspręsti opiausias jų priežiūros problemas. Daley teigimu, tėvai prašė nuotolinio lopšio valdymo galimybės, kad galėtų pakeisti mamaRoo nustatymus, netrikdydami besiilsinčio arba žaidžiančio kūdikio, taigi kompanija atsižvelgė į tai ir dabar tai galima atlikti naudojant 4moms programėlę.

Lopšyje įdiegtos penkios supimo programos, atkartojančios natūralius kūdikių patiriamus judesius. Tuo tarpu lopšio viršuje kabo dvipusiai žaislai (viena jų pusė spalvota, o kita išmarginta baltais ir juodais raštais), skirti patraukti jų dėmesį.

Lopšyje naudojama iOS ir Android programinė įranga yra nemokama (nors kol kas ji prieinama tik JAV gyventojams), tuo tarpu pats mamaRoo robotinis lopšys kainuoja apie 200 eurų. Už 225 eurus galima įsigyti spalvingesnį lopšio modelį.


Parengta pagal cnet.comFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *