Robotika.lt

Robotikos entuziastai kviečiami į „Robotiadą 2016“

15min.lt 29 vasario, 2016 Robotai mokslui Robotai pramogai

Robotikos akademija kviečia į šių metų kovo 19-ąją „Litexpo“ parodų rūmuose vykstantį didžiausią Lietuvoje moksleivių technologinės kūrybos renginį – „Robotiada 2016“.

Organizatoriai švečiams paruošė daug įdomių veiklų bei pramogų, kurias išmėginti galės kiekvienas, rašoma Robotikos akademijos pranešime žiniasklaidai.

Dalyvių laukia įtraukiančios interaktyvios robotikos, LEGO ir technologijų parodos bei smagios partnerių dirbtuvės, kuriose jie turės galimybę ne tik pamatyti, bet ir patys kurti savo išradimus. Ieškantiems naujų idėjų ir įkvėpimo, siūloma apsilankyti Sisteminio kūrybiškumo forume, kuriame bus galima išgirsti ekspertų pranešimus.

Organizatoriai ragina savo robotus turinčius mėgėjus bei ekspertus išmėginti jėgas įvairiose robotikos varžybose ir parodoje.

Renginio metu svečiai turės galimybę stebėti ir pasaulinių moksleivių „FIRST LEGO League“ robotikos varžybų respublikinį finalą, kurio nugalėtojai šiemet atstovauti Lietuvą gegužės 4-7 dienomis vyks į Ispaniją, Tenerifę.

„Robotiada“ vyksta jau ketvirtus metus. Kiekvienais metais šis renginys ir jo bendruomenė auga ir plečiasi, sulaukiama vis didesnio žmonių susidomėjimo. Šiemet tikimasi sulaukti 5000 dalyvių: mokinių, mokytojų, šeimų ir verslo bei studijų atstovų.


15minFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *