Robotika.lt

Robotas-masažuotojas (Video)

Robotika.lt 14 birželio, 2013 Robotai pramogai
Žiūrint iš medicininės pusės, kažin ar šis mažytis robotas WheeMe galėtų atlikti profesionalų gydomąjį masažą. Tačiau atpalaiduojamas masažas – garantuotas! Robotukas valandų valandas važinėja ant žmogaus nugaros, suteikdamas jam malonius pojūčius.

Savo elastingais, guminiais ir spygliuotais ratukais robotas „mindo” odą, tarsi tanko vikšrai žolę. Žinoma, vikšrų slėgis ne toks didelis kaip robotuko ratukų – juk jis sveria tik 240 gramų. Tačiau WheeMe gali išmasažuoti visus žmogaus kūno raumenų „nelygumus”. Masažuotojas pasirenka maršrutą savo nuožiūra. Jautrūs davikliai priverčia robotą pakeisti judėjimo kryptį, kai tik atsiranda pavojus nukristi nuo savo „paciento” nugaros ar pilvo. Robotukas apsisuka panašiai kaip ir tankas, ir juda toliau. Žmogui tereikia atsipalaiduoti ir mėgautis nuosavo masažuotojo teikiamais malonumais. Toks relaksacinis masažas puikiai tiks po sunkios darbo dienos, ilgo sėdėjimo prie kompiuterio ar saunos.

Dėl mažo roboto WheeMe dydžio, jį galima visur nešiotis su savimi ir pasidaryti atpalaiduojamą masažą bet kur ir bet kada.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *