Robotika.lt

Robotas kopijuoja žmogaus rašyseną (Video)

Robotika.lt 1 vasario, 2015 Robotai ir menas

Šiais laikais kuriami robotai ne tik panašūs į mus išvaizda, kai kurie iš jų gali ir rašyti kaip žmonės.  Mašinos, kurios kopijuodavo žmogaus parašą ir pasirašydavo ant dokumentų patobulintos taip, kad gali rašyti bet kokį tekstą žmogaus rankos raštu.

Robotas „Bond“ gali parašyti norimą tekstą įvairiu, jau užprogramuotu šriftu. Tačiau labiausiai stebina tai, kad mašina gali išmokti ir kopijuoti unikalią žmogaus rašyseną. Robotas nukopijuoja įvairius žmogaus rašto ypatumus, pavyzdžiui, tai, kaip žmogus jungia raides. „Bond“ naudoja įprastą rašiklį, todėl tampa neįmanoma atskirti laiško, parašyto žmogaus nuo to, kurį parašė robotas.

Išradimas gali palengvinti gyvenimą ką tik susituokusiai porai, norinčiai išsiųsti šimtus padėkos atvirukų, ar įmonei, ruošiant pakvietimus į planuojamą renginį.

Atlikti tyrimai rodo, kad žmonės daug mieliau reaguoja į ranka rašytus nei spausdintus laiškus. Taigi mašina gali padėti sutaupyti daug laiko ir nudžiuginti laiško gavėjus. Ranka rašytas laiškas yra geras būdas atkreipti kliento dėmesį. Tai puiki galimybė įmonėms lengviau prieiti prie vartotojo bei sukurti asmeninį ryšį.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *