Robotika.lt

Robotas Baxter ėmė darbuotis Standby Screw fabrike (Video)

Robotika.lt 7 gruodžio, 2015 Pramoniniai robotai

Lauko elektros įrangos gamybos lyderė Standby Screw naudoja dvirankį kompanijos Rethink Robotics robotą Baxter, siekdama padidinti savo operacijų lankstumą ir nuoseklumą bei  konkurencingumą pasaulinėje rinkoje.

Kompanija įkurta 1939 metais. Standby Screw kuria ir pardavinėja detales, skirtas lauko elektros įrangai ir automobilių pramonei. Kadangi kompanijos gamyklose dažnai atliekamos pasikartojančios operacijos, Standby Screw ieškojo sprendimo, kuris padėtų sumažinti išlaidas ir nustatyti konkurencingas kompanijos produkcijos kainas, tačiau tuo pačiu metu išsaugotų naujų detalių gamybos lankstumą bei padėtų atlikti visas operacijas greitai ir lengvai. Geriausias sprendimas buvo robotas Baxter, kuris yra protingas, lankstus ir sugeba greitai atlikti operacijas.

„Mūsų klientai nori nusipirkti kokybiškas detales už konkurencingą kainą, o robotas Baxter kaip tik padės įgyvendinti šį tikslą“, – sako kompanijos Standby Screw pardavimų vadybininkas Drew Rabkewych. „Mes padidinome dviejų labai svarbių linijų efektyvumą, todėl mūsų personalas galės atlikti kitas sudėtingas užduotis.“

Ohajo valstijos Berėjos mieste yra įsikūrusi Standby Screw gamykla, kurioje robotas Baxter atlieka daugelį operacijų, kurių metu pagaminama daugiau nei milijonas detalių per metus. Baxter gauna detales iš tradicinio pramoninio manipuliatoriaus, ir naudodamas abi rankas, perkelia jas į angą, kurioje jos nuvalomos variklio alyva ir tada sudedamos į dėžutes.

Kita roboto Baxter paskirtis – dirbti prie frezavimo mašinos. Dviejų rankų pagalba, jis paima besisukančias traukes, skirtas maitinimo bloko valymui ir patalpina jas į mašiną, kad pašalintų plokščią traukės galą.

Naudodamas abi rankas ir apdorodamas kelias detales vienu metu, bei dirbdamas naktį ir dieną robotas Baxter pakuoja vikšrinius velenus į dėžutes. Padidintas darbo laikas ir roboto gebėjimas tiksliai supakuoti 169 detales į dėžutes, padeda kompanija Standby Screw palaikyti konkurencingas kainas visame pasaulyje.

„Tuo tarpu kai gamintojai ieško būdų kaip padidinti konkurencingumą globalioje aplinkoje, daugelis inovacinių kompanijų vis dažniau pasitelkia į pagalbą robotą Baxter, kuris padeda išspręsti įvairias problemas jų gamyklose“, – sako kompanijos Rethink Robotics produkcijos ir marketingo skyriaus vadovas Džimas Loutonas. „Protingi robotai, kurie gali dirbti besikeičiančiomis sąlygomis, ženkliai pagreitina darbo procesą“.

https://www.youtube.com/watch?v=fuAQbuwoCXU


Parengta pagal robotic.com.ua


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *