Robotika.lt

Riedučiai, veikiantys elektrovarikliais

Robotika.lt 22 gegužės, 2014 Robotai pramogai
Transporto priemonių industrija sparčiai vystosi, senas technologijas keičia naujos, vidaus degimo variklius vis dažniau pakeičia elektriniai varikliai. Tokių variklių pagrindinis privalumas – jie nedideli, bet labai galingi, ir puikiai tinka tokioms mažoms konstrukcijoms, pavyzdžiui, riedučiams.

Šiuos elektrinius riedučius kūrėjai pavadino Electric Skates. Atrodo, jie šiek tiek gremėzdiškai, tačiau jų išvaizda kompensuojama puikiomis techninėmis charakteristikomis. Tai 80-iems vatų varikliai, kurie pasikrauna nuo ličio-jonų akumuliatorių. Riedučiai važiuoja iki 13 km/h greičiu, o su pilnai pakrautomis baterijomis galima nuvažiuoti maždaug 10 kilometrų. Riedučiai valdomi belaidžiu distanciniu pultu, kuris įeina į komplektą. Be to, kiekvieno riedučio gale yra po atsarginį stabdį.

Riedučiai, veikiantys elektrovarikliais 1

Žinoma, riedučiai Electric Skates turi ir minusų. Baterija veikia labai trumpai – tik 40 minučių, o norint toliau važiuoti reikėtų laukti labai ilgai, kadangi akumuliatorius visiškai pasikrauna tik per 5 valandas. Kitas minusas – riedučių kaina. Internetinėje parduotuvėje Hammacher Schlemmer juos galite įsigyti už 699,95 dolerius. Brangus malonumas!Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *