Robotika.lt

Robotas augintinis dainuoja ir šoka pagal muziką (Video)

Robotika.lt 6 gegužės, 2015 Robotai pramogai Robotiniai žaislai

Ar kada pagalvojote, kad įprastas muzikos klausimo priemones iškeisite į meškiuką robotą, kuris šoka ir dainuoja? Išvydę taip darantį Choicee Qee greičiausiai įsitikinsite, kad iš tiesų visada svajojote apie tokį prietaisą.

Choicee Qee – tarsi pusiau Mikė Pūkuotukas, pusiau iRobot. Robotas neturi akių, viena jo ausis didesnė už kitą, tačiau nepaisant to – jis neprilygstamai žavus.

Prie savo fonotekos jį galima prijungti Bluetooth ryšiu arba naudotis 8GB USB raktu, įtaisytu meškiuko galvoje. Choicee Qee jau tapo populiariu simboliu Azijoje, jo stilizuoti atvaizdai puikuojasi ant telefonų dėkliukų, raktų pakabukų, gaminami jo pavidalo pliušiniai žaislai.

Robotuko garsiakalbiai įtaisyti iš abiejų pusių po ausimis, jų galingumas – 2W. Pro juos sklinda garsas, o robotukas meškiukas šoka pagal ritmą. Jam galima pasakyti, kaip judėti, arba užprogramuoti veiksmus, naudojant tam skirtą programėlę. Choicee Qee gali judėti pirmyn ir atgal, sukioti galvą ir mojuoti rankomis. Baterijos veikimo laiko robotukui nestinga – jis gali šėlti 10 valandų be pertraukos. Robotukai gaminami raudonos, juodos arba baltos spalvos.

Robotukas kainuoja 152 JAV dolerių, du robotukai – 290 JAV dolerių. Taupantiems siūloma alternatyva – originalus 8GB USB raktas už 25 JAV dolerius.


Parengta pagal psfk.com


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *