Robotika.lt

RoboCleaner 3000 – intelektualus robotas-siurblys

Robotika.lt 28 birželio, 2013 Namų robotai
Firmos Karcher pagamintas robotas-siurblys RoboCleaner 3000 yra nepakeičiamas pagalbininkas namų ruošoje. Jis juda bet kokiu paviršiumi ir kuo švariausiai sutvarko namus.

RoboCleaner 3000 turi infraraudonųjų spindulių daviklius, o dugne yra įrengtas įsiurbimo įtaisas kartu su cilindriniu šepečiu, kurių pagalba jis ir valo grindis. Į roboto-siurblio komplektą įeina specialus įrenginys, vadinamas pasikrovimo baze. Joje RoboCleaner 3000 pasikrauna ir palieka po siurbimo surinktas šiukšles. Robotas-siurblys turi krautis ne mažiau 20 minučių, kad galėtų išsiurbti visas pageidaujamas vietas. Prietaiso matmenys: aukštis 10,5 cm, skersmuo 28,5 cm.

Stebint roboto darbą, atrodo, kad jis juda chaotiškai. Tačiau taip nėra. Gamintojai aparatą užprogramavo taip, kad įvertindamas patalpos dydį, išsirinktų optimaliausią judėjimo kryptį. Prietaisas turi specialią apsauginę korpuso dangą, kuri jį apsaugo nuo smūgių į sienas, stalus ir kėdes.

Siurblys turi daugybę daviklių, kurie leidžia jam tinkamai įvertinti pavojų ir atskirti, pavyzdžiui, kilimą nuo laiptų. Aparatas sėkmingai įveikia nedidelius slenksčius.

RoboCleaner 3000 valymo procesas vyksta tokia tvarka: šepečio pagalba siurblys susiurbia dulkes ir šiukšles į šiukšlių konteinerį, kuriam prisipildžius pats robotas nuvažiuoja į pasikrovimo bazę ir jas ten palieka. Visiškai pasikrovęs robotas-siurblys veikia 60 minučių, kurių metu gali išvalyti grindis 15 kvadratinių metrų atstumu. Prisijungęs prie bazės, siurblys pasikrauna per 20 minučių. Bazėje įrengtas 2 litrų šiukšlių konteineris, kurį reikia reguliariai išvalyti.

RoboCleaner 3000 puikiai tinka tvarkyti ofisus, kuriuos galima valyti naktį be žmogaus įsikišimo.


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *