Robotika.lt

Pasirodė nauji kompanijos Neato Robotics Botvac robotai-siurbliai (Video)

Robotika.lt 16 rugpjūčio, 2014 Namų robotai

Kompanija Neato Robotics išleido naują robotizuotų siurblių seriją pavadinimu BotVac. Pasak kūrėjų, tai patys galingiausi ir kokybiškiausi namų siurbliai.

Robotų-siurblių seriją sudaro: BotVac 70e, BotVac 75, BotVac 80 ir BotVac 85. Šie siurbliai valo sausu būdu, turi šepetėlių rinkinį ir filtrus. Veikia autonomiškai. Tai padeda sutaupyti laiko šeimininkui. Kūrėjai patobulino filtrus, dabar siurblys surenka didesnį kiekį šiukšlių, todėl valymas tapo dar efektyvesnis. Šepetėliai taip pat atnaujinti: atsirado papildomas šoninis šepetys, o buvusių šepetėlių dydis padidėjo 50%. Dabar robotas gali valyti palei sienas ir grindjuostes 10 mm atstumu.

Pasirodė nauji kompanijos Neato Robotics robotai-siurbliai

Patobulintas ir robotų lazerinis skaneris, kurio dėka galima sudaryti patogesnį valymo maršrutą. Patogi funkcija – savaiminis pasikrovimas. Robotas pats nuvažiuoja į pasikrovimo bazę ir pasikrovęs tęsia darbą nuo tos vietos kur sustojo.

Pasirodė nauji kompanijos Neato Robotics robotai-siurbliai-1

Kompanijos Neato Robotics robotizuoti siurbliai gali veikti pagal grafiką. Tobulindami savo kūrinį, kūrėjai ypač didelį dėmesį skyrė efektyviam naminių gyvūnų šerių surinkimui.

Pasirodė nauji kompanijos Neato Robotics robotai-siurbliai-2

Šiuos patogius ir puikius robotizuotus pagalbininkus galite įsigyti jau ir Lietuvoje internetinėje parduotuvėje, adresu: http://roboshop.lt/kategorija/namu-robotai/robotai-dulkiu-siurbliai/?filter_gamintojas=31&query_type_gamintojas=orFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *