Robotika.lt

Nestle pardavėjais įdarbins tūkstančius humanoidų (Video)

Robotika.lt 30 spalio, 2014 Robotai humanoidai

Greitu metu Japonijos elektronikos prekių parduotuvėse bus galima išvysti Nescafe kavos aparatais prekiaujančius robotus-humanoidus Pepper.  Humanoidai pirkėjams siūlys Nescafe Dolce Gusto ir Nescafe Gold Blend Barista kavos mašinas.

Pepper – tai pirmasis robotas pasaulyje, gebantis atpažinti žmogaus emocijas bei į jas atsakyti. Naujausia balso ir emocijų atpažinimo technologija aprūpintas humanoidas moka skaityti žmonių veidų išraiškas ir klausytis jų balso tono. Šią informaciją Pepper‘is panaudoja, siekdamas nustatyti, kaip jaučiasi žmogus.

Kaip teigia Nestle Japan generalinis vadovas ir prezidentas Kohzoh Takaoka, Pepper‘is gebės papasakoti apie Nescafe produktus ir paslaugas bei palaikyti pokalbį su pirkėju. Jis tikisi, jog šis aptarnavimo modelis paplis visame pasaulyje, kaip puikus japonų inovatyvumo pavyzdys.

Pepper humanoidas – tai SoftBank Robotics produktas, kuriuo siekiama robotines technologijas perkelti už gamyklų ribų. SoftBank korporacijos atstovas Masayoshi Son teigė, jog svajonė su Pepper‘iu sukurti inovatyvų potyrį vartotojui, dabar tapo realybe. Kompanija tikisi, jog bendravimas su robotu pirkėjams bus jaudinanti ir maloni patirtis.

Pepper humanoidų komanda Nescafe kavos aparatais pradės prekiauti gruodį. Pirma jie bus išbandyti 20-yje parduotuvių, tačiau Nestle iki 2015-ųjų metų pabaigos planuoja robotus įdarbinti maždaug tūkstantyje prekybos vietų.

https://www.youtube.com/watch?v=FGbc-G1lTaUFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *