Robotika.lt

Mokiniams padeda mokytojas-robotas (Video)

Robotika.lt 19 kovo, 2015 Robotai mokslui

Kolorado valstijoje gyvenanti Amy O’Neil yra sertifikuota mokytoja. Kiekvieną dieną ji, padedama interneto bei roboto, bendrauja su Grand Rapids miesto mokykla.

Mokytojas-robotas, valdomas O’Neil iš jos namų Kolorade jau kelis mėnesius darbuojasi Grand Rapids Nexus Akademijoje.

O’Neil neveda įprastinių pamokų, vietoje to ji darbuojasi individualiuose užsiėmimuose. Jos robotas turi ratus, todėl O’Neil gali su juo keliauti iš vienos klasės į kitą.

Mokinė Maddie Hoffman teigė, jog pirmą kartą išvydusi robotą, buvo labai nustebusi. Kiek apsipratus, robotas jai iš ties patiko. Dabar jis merginai padeda mokytis. Hoffman manymu robotas yra šaunus pagalbininkas, nes dirbant individualiai su per atstumą esančia mokytoja galima daugiau išmokti, nei įprastinėse klasėse.

Ir mokytoja O’Neil yra nuolat pasiekiama. Mokiniai gali siųsti jai žinutes ir jas gavusi, ji gali pasiųsti savo robotą į pagalbą. Ji padeda 240 mokinių septyniose skirtingose mokyklose.

O’Neil teigimu, nuotolinis mokymas kai kurių mokinių tarpe tampa vis populiaresnis. Jiems toks mokymo būdas priimtinesnis. Tuo tarpu kitiems labiau tinka tradicinis mokymo modelis klasėje ir reikia įprastinio bendravimo.

O’Neil kontroliuojamas robotas kainuoja apie 6 000 JAV dolerių. Taip pat mokamas 1 000 dolerių metinis mokestis už programinės įrangos palaikymą.


Parengta pagal woodtv.comFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *