Robotika.lt

Moderniausiose vestuvėse žmonijos istorijoje dalyvavo robotai

Robotika.lt 8 rugpjūčio, 2015 Robotai pramogai

Jaunavedžiai Samantha ir Taylor Sinclair paliko pėdsaką robotų technikos istorijoje. Pora surengė novatorišką vestuvių ceremoniją, kurios dalyvių sąraše buvo ne tik žmonės, bet ir robotai.

Vestuvės vyko Chateau St. Jean vynuogyne, esančiame Sonomoje, Kalifornijoje. Ceremonijoje dalyvavusių robotų sąrašą papildė: 3-D spausdintuvas, dronas, robotas-barmenas ir virtualios realybės robotas. Pastarasis atliko itin garbingą pareigą – jaunosios motinai, sergančiai vėžiu ir negalinčiai palikti ligoninės, suteikė galimybę pasijausti taip, tarsi ji iš tiesų dalyvautų vykstančioje ceremonijoje.

Drono pareigos, kaip ir roboto-barmeno, buvo lengvai nuspėjamos – vaizdų įamžinimas. Oro robotas papildė jaunavedžių fotoalbumo kolekciją įsimintinomis fotografijomis. 3-D spausdintuvas sukūrė mažas, suvenyrines beisbolo lazdas – tokiu būdu siekta paminėti jaunikio mėgstamą sportą. Taip pat buvo atspausdintos 3-D apyrankės pamergėms. Visgi unikaliausiu bei labiausiai nustebinusiu, 3-D būdu pagamintu, kūriniu tapo figūrėlės ant torto.

Žinoma, tokios vestuvės, ko gero, nėra daugelio porų svajonė. Vis dėlto tai tik parodo, kad robotų technikos įtaka ir naujųjų technologijų pažanga vis intensyviau juntama įvairiose gyvenimo srityse.


Parengta pagal popsci.comFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *