Robotika.lt

MIP Robotics Junior – pramoninis robotas smulkiajam verslui (Video)

Robotika.lt 1 vasario, 2016 Pramoniniai robotai

MIP Robotics – tai 2015 metais įkurta kompanija, siekianti sukurti pramoninius robotus, kuriuos galėtų įsigyti mažos ir vidutinės įmonės. Naujasis MIP Robotics gaminys – manipuliatorius Junior.

Robotą galima naudoti automatizuotose, pasikartojančiose, sunkiose ir pavojingose užduotyse. Prie Junior galima pritaisyti standartines „rankas“, griebtuvus, kablius, atsuktuvus, peilius ir t.t. Robotas leis pagerinti produkcijos kokybę bei sumažinti sunkumus gamyboje.

Junior – tai SCARA robotas (horizontalios padėties manipuliatorius), veikiantis 600 mm diapazone ir tvirtinamas prie vertikalios ašies standartiniame 400 mm aukštyje. Šiuos išmatavimus galima pakoreguoti pagal kliento reikalavimus. Pramoninio roboto Junior greitis siekia iki 250 mm/s, su 0,5 mm tikslumu, ir gali apdoroti krovinį iki 5 kg. Robotas taip pat pasižymi lengvu valdymu, pavyzdžiui, galima išmokyti robotą naujų judesių, rankiniu būdu, tiesiog judinant manipuliatorių. Pajutęs pasipriešinimą ar smūgį, robotas sustoja, todėl šalia jo saugu dirbti žmonėms. Dažniausiai tokių robotų kainos rinkoje prasideda nuo 20 000 dolerių, tačiau robotą Junior galima įsigyti už 8000 dolerių.

https://www.youtube.com/watch?v=nshH5GNMrBU


Parengta pagal robotics.com.uaFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *