Robotika.lt

Medicininiai robotai Dinsow

Robotika.lt 7 rugpjūčio, 2014 Robotai medicinoje

Tajų kompanija CT Asia Robotics garsėjanti savo mažais medicininiais robotais Dinsow Mini, planuoja išbandyti jėgas japonų rinkoje. Pirmoji robotų partija sudaro tik 10 vienetų. Nacionalinė inovacinė agentūra pranešė, kad nupirks robotus ir panaudos juos kaip senyvo amžiaus žmonių pagalbininkus. Ši agentūra palaiko gamintojus ir ketina toliau tobulinti robotą Dinsow medicininiams tikslams. Priminsime, kad pirmosios kartos robotai Dinsow buvo naudojami restoranuose kaip barmenai.

Dinsow Min – tai minirobotas, kurio ūgis yra 60 cm. Medicininiai patobulinti robotai turės 3D-kameras, kurių dėka artimieji per savo mobiliuosius galės stebėti savo tėvus.

Kompanija tobulins robotus tris mėnesius. Robotams bus suteikta nauja programinė įranga, skirta japonų rinkai. Tailande kompanija planuoja robotus Dinsow Mini nuomoti už 300 JAV dolerių per mėnesį.

Kol kas roboto verslo modelis Japonijoje nežinomas. Pasak pagrindinio kompanijos direktoriaus Chalermpon Punnotok, robotas Dinsow Mini dirbs su 80 ir daugiau turinčių metų senyvo amžiaus žmonėmis, kurie sunkiai vaikšto arba iš viso negali judėti. Robotas sugeba kontroliuoti savo judesius, padėti laiku išgerti vaistus ir suteikti visą informaciją apie pacientą.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *