Robotika.lt

mDrawBot gali nupiešti bet ką (Video)

Robotika.lt 27 kovo, 2015 Robotai ir menas

Dailininkai turėtų suklusti – jų darbą bando pasiglemžti robotas ir jam neblogai sekasi. mDrawBot – tai „keturi viename“ tipo robotas, galintis piešti pieštuku arba rašikliu ant popieriaus, o su papildoma įranga – raižyti piešinius lazeriu. Roboto piešimo galimybės nėra apribotos tik popieriaus – jis gali piešti ant bet ko, ką tik pasiekia jo rašiklis, net ant velykinio kiaušinio. Keturios skirtingos mDrawBot modifikacijos vadinamos mSpider, mEggBot, mScara ir mCar. Kiekviena jų piešia naudodama skirtingą įrangą bei skirtingomis sąlygomis.

Vartotojai gali modifikuoti savo mDrawBot į tokį piešimo robotą, kokio jiems reikia. Pavyzdžiui, su mSpider, galėsite piešti ant sienų. Robotas naudojasi specialia mDraw programine įranga. Vartotojai, padedami šios programos, gali įkelti SVG formato vaizdus, kuriuos vėliau perpiešia robotas.

Robotas gali būti naudojamas ne tik piešiniams. Pavyzdžiui, prijungtas prie širdies ritmo matuoklio, jis gali atvaizduoti fiksuojamų duomenų diagramas arba užpildyti duomenų lenteles. mDrawBot taip pat gali būti aprūpintas papildoma įranga, tokia kaip giroskopas bei akselerometras.

mDrawBot robotą sukūrusi kompanija Makeblock, šiuo metu siekia gauti 50 000 JAV dolerių paramą platformoje Kickstarter. Jau pavyko gauti pusę reikiamos sumos. Šio produkto finansavimo kompanija tęsis dar maždaug 40 dienų, per kurias susidomėję asmenys gali sumokėti 159 dolerius ir gauti išankstinę standartinio roboto versiją. Planuojama, kad robotai pirkėjams bus pristatyti gegužės mėnesį.


Parengta pagal slashgear.comFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *