Robotika.lt

Jūros žvaigždė sutvarkys jūsų namus

Robotika.lt 6 rugsėjo, 2014 Namų robotai

Visos planetos moterys tik ir svajoja apie robotą, kuris švariai sutvarkytų jos namus. Ir visiškai nesvarbu kokios formos jis bus, svarbu, kad gerai atliktų savo darbą. Kiekvieną dieną pasirodo vis nauji robotai, kurie palengvina mūsų buitį ir sutaupo daug laiko.

Pavyzdžiui, robotas Tody. Nors jis ir nėra panašus į humanoidą, tačiau pasižymi puikiomis funkcijomis. Tokią įdomią formą sugalvojo turkų projektuotojas Rana Alper. Tody – tai robotizuota jūros žvaigždė su keturiais čiuptuvais, kurie padengti miniatiūriniais plaukeliais. Šių plaukelių dėka robotas juda ir laikosi ant bet kokio paviršiaus.

Metalo polimerai suteikia čiuptuvams lankstumo, o dirbtiniai elastiniai raumenys leidžia judėti bet kokia kryptimi. Robotas gali judėti laiptais, baldais, netgi lipti užuolaidomis. Tody viduje yra speciali talpa, į kurią pilamas vanduo ir kaupiamos šiukšlės. Ant čiuptuvų išdėstyti mini siurbliai.

Robotą galima valdyti balso komandomis, taip pat programa, kuri specialiai sukurta išmaniesiems telefonams arba kompiuteriams. Robotas valo kilimus, grindis, baldus ir užuolaidas.

Jūros žvaigždė sutvarkys jūsų namus 1

Robotas Tody tapo pačiu geriausiu panašaus pobūdžio išradimu ir laimėjo daugelio vartotojų simpatijas.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *