Robotika.lt

iPet Companion – žaiskite su savo augintiniais per atstumą (Video)

Robotika.lt 19 rugpjūčio, 2015 Robotai pramogai

Kompanija „iPet Companion“ sukūrė nuotolinio vaizdo technologiją, kurios dėka galima manipuliuoti žaislais ir per atstumą žaisti su naminiais gyvūnais, kai šeimininkai yra kur nors išvykę. Komanda įrengė sistemą ligoninėse ir gyvūnų prieglaudose, kad sergantys vaikai galėtų žaisti su benamiais gyvūnais nuotoliniu būdu. Šiuo metu kūrėjai renka lėšas platformoje „Kickstarter, kad galėtų sukurti vartotojams skirtą produkto versiją.

Tokia technologija nėra visiška naujiena, tačiau tai vienas iš daugelio produktų, sukurtų specialiai žaidimui. Anksčiau vienas inžinierius iš Microsoft naudojo „Robotics Studio“ savo mobiliam robotui „Darwin Bot“, kuris mokėjo žaisti su šunimis. Taip pat yra sukurtos „web-šėryklos“, skirtos naminiams gyvūnams kaip „Feed and Go“ arba „Petzi“, kurios tiesiog šeria, o taip pat ir kalbina jūsų naminius gyvūnus. Tačiau žaidimas yra labiau interaktyvesnis procesas, nei maitinimas.

„iPet Companion“ šią technologiją sukūrė per kelis pastaruosius metus ir įrengė ją keliose naminių gyvūnų prieglaudose visoje JAV teritorijoje. Šios technologijos dėka padaugėjo žmonių, kurie iš prieglaudų pasiėmė nemažai gyvūnų į savo namus. „Kiekvieną dieną mes girdime apie tai, kaip technologijos mus atskiria nuo realybės. Tačiau, čia toks atvejis, kur technologijos padeda mums sukurti naujus ryšius su gyvąja gamta realiame gyvenime,“ – sako kūrėjai.


Parengta pagal robotics.com.ua


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *