Robotika.lt

Intelligent Carry – robotas-kurjeris

Robotika.lt 20 kovo, 2014 Pramoniniai robotai
Intelligent Carry – tai dar vienas robotas-pagalbininkas, kurį sukūrė japonų kompanijos Hitachi mokslininkai. Pasak kūrėjų, belieka atlikti dar kelis patobulinimus ir bandymus, ir bus galima naudotis šios robotizuotos mašinos paslaugomis.

Roboto Intelligent Carry užduotis – pervežti įvairių prekių grupes iš vienos vietos į kitą. Robotas gali judėti patalpoje 30 metrų atstumu. Robotas-kurjeris veikia visiškai autonomiškai. Algoritmo SLAM dėka robotas Intelligent Carry puikiai įsimena maršrutus ir pristato krovinį, pasirinkdamas kuo trumpiausią kelią.

Lazeriniai sensoriai padeda robotui išvengti kliūčių. Net jei robotizuotas kurjeris judės pagal jau išsaugotą maršrutą ir kelyje aptiks naują kliūtį, sensorių dėka jis ją kuo puikiausiai įveiks. Pasak kūrėjų, robotas Intelligent Carry gali judėti iki 7,2 km/h greičiu ir vežti krovinius iki vienos tonos svorio.
Robotas-kurjeris Intelligent Carry prekyboje turėtų pasirodyti 2015 metais. Kompanija Hitachi planuoja uždirbti 50 milijonų dolerių per pirmus metus, kadangi jau turi užsakymų ne tik iš japonų, bet ir kitų šalių įmonių, kurios verčiasi stiklo ir skystųjų kristalų gamyba.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *