Robotika.lt

„Honda“ pristato 3D spausdintuvu pagaminamą automobilį

Delfi.lt 10 spalio, 2016 Robotiniai automobiliai

Automobilių gamintojas „Honda“ suvienijo jėgas su technologijų bendrove „Kabuku“ – kartu jie rengia 3D spausdintuvu pasigaminamo elektrinio automobilio projektą, skelbia autocar.co.uk.

Šis automobilis dydžiu ir dizainu iš dalies primena „Renault Twizy“ – didžiausias skirtumas tas, kad mašinos gale vietoje vietų keleiviams įrengta vieta daiktams gabenti. Taigi, geriausiu atveju, jame su vairuotoju telpa du žmonės.

Skelbiama, kad 3D spausdintuvu galima pasigaminti beveik visą automobilį – išskyrus rėminę konstrukciją. „Honda“ ir „Kabuku“ atstovai tvirtina, kad 3D spausdinimo procesas sumažina gamybos išlaidas ir padeda taupyti gamybai skirtą laiką. Projekto iniciatoriai įsitikinę – jų sumanymas tiesiog idealiai tinka masinei gamybai.

Be to, kaip teigia gamintojai, jų siūlomas automobilio variantas idealiai tiks prekių išvežiojimu užsiimantiems verslams. Nei „Honda“, nei „Kabuku“ neskelbia, kiek gali kainuoti šis 3D spausdintuvu pagaminamas elektrinis automobilis.

Kūrėjai tvirtina, kad automobilio dizainą galima derinti pagal užsakovo pageidavimus, o pokyčiai įgyvendinami praktiškai iš karto.

Šis automobilis kol kas neturi pavadinimo, o oficialus jo debiutas numatytas Japonijos moderniųjų technologijų parodoje CEATEC 2016.


delfi.ltFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *